Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Modelleri 2018

Renk renk sizlere fikir verecek 2018 lif modelleri galerisi hazırladık. Bunlar sizlere fikir verecek modeller. Bazı örneklerin yapılışı ayrı ayrı videolu olarak paylaşmıştık. Mesela kelebek lif modeli yapılışı videolu olarak var. Sonsuzluk lif modeli yapılışı yine sitemizde mevcut. Sepet lif yapımı renkleri ile birlikte videolu olarak mevcut. Menekşe lif yapımı, tomuzcuklu lif modelleri, yuvarlak lif modelleri ve daha fazlası yine videolu olarak sizlerle. En son çıkan örnekleri sizlere yapılışı ile birlikte vermeye çalışıyoruz. Bugünse renk açısından , model açısından fikir verecek modeller hazırladık. Her biri o kadar güzel ki. Çok güzel örnekler var. Çeyizlik lif modelleri 2018 arayanlar için , yepyeni modeller arayanlar için bir araya toplanmış sizlerin incelemesini bekleyen modeller. Bu güzel modelleri bizlerle paylaşan renkli lif modelleri sayfasına teşekkür ediyoruz. Eğer sipariş vermek isterseniz en altta bulunan kaynak linkinden ona ulaşabilirsiniz. Modellerde kullanılan renkler harika. Uyumlar muhteşem. Son zamanlarda çıkan lif iplerinin renkleri gerçekten çok güzel. Daha önceleri bu kadar çeşit yoktu. Ana renklerden oluşan ipler vardı. Şimdi aynı rengin birçok tonu var. Ve bu şekilde renk ayarlamaları çok güzel oluyor. Sizde hayal gücünüzü kullanarak birçok lif modelleri tasarlayabilirsiniz.

2018 Tığ İşi Lif Örnekleri

En son çıkan modellerden sizlere bir galeri hazırladık. Lif örnekleri örerken sizlere renk seçenekleri hakkında örnek olacak modeller. Bu modellerin bazılarını ayrı ayrı farklı yazılarda anlatımlı olarak paylaşmıştık. Önceki yazılarımızdan bu modellere ulaşabilirsiniz. Hadi hep birlikte bu güzel modelleri inceleyelim.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/renklilif/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Lif Modelleri 2018”
  1. Adriana dedi ki:

    tudo muito lindo.

  2. Cíntia Soares dedi ki:

    Acho tão lindo estes trabalhos em fibra, como vcs falam, gostaria que os vídeos trouxessem por escrito o nº da agulha, de correntinhas. Desculpem-me a falta de percepção, mas sou novata com
    as agulhas.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler