Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Labirent Lif Yapımı

Labirent lif yapımını çok seveceksiniz. Bu güzel lif örnekleri için evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kare kare parçalar örüp birbirine ekleyerek bebek battaniyesi olarak da örebilirsiniz. Kırlent modelleri olarak da örebilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Kullanışlı, şık, güzel lif modellerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Yine yeni bir örnek ile karşınızdayız. Kare lif modelleri anlatımlı örnekleri seviyorsanız labirent lif kare olarak örülen örneklerden. Güllü kare lif yapımı da takım olarak ördüğümüz örneklerden. Daha fazla modelin yapılışına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni lifin tarifine.

Kare Lif Yapımı

İsmi gibi karışık olan labirent lif sizi korkutmasın. Yapımı çok kolay lifimizi canlı göze çarpacak renklerle yapmanızı tavsiye ediyorum. Zira zıt renkler bu örnek için ideal. Bu yazımız da siz lif severler için harika denebilecek sade ama şıklığı da bir arada görmek için güzel bir model. Labirent lif yapımı için  lif ipi ve 7 numara tığ yeterli olacaktır.
Altı kutucuk ile modelimize başlayıp altıya altı bir kare örüyoruz. Köşelerden dörde dört kareler örüp örneğimizin açıkta kalan kısmını yine ikili fıstık tekniği ile örerek tamamlıyoruz. Bu ara çok sevilerek örülen ikili fıstık yöntemli lifler çok moda olduğu için bu yazımızı sizlere hazırladık. Daha fazla lif örnekleri için mimuu lif modelleri yazarak bambaşka örneklere de ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki tüm modelleri gönül rahatlığı ile inceleyebilirsiniz.

labirent lif yapımı 1

labirent lif yapımı

Lif çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi yapılışını izleme vakti. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler