Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kumaş Kırlent Modelleri

Sizlere şimdiye kadar birçok galeri hazırladık. Kırlent modelleri hakkında da. Yine birbirinden güzel kumaş kırlent modelleri örnekleri hazırladık. Dekoratif kırlent modellerini sevenler için. Yaparken fikir verecektir. Dikiş ile uğraşan , bu işe gönül vermiş arkadaşlara. Galerinin içinde o kadar güzel kırlent modelleri var ki evinizin her köşesinde zevkle kullanacaksınız.  Çocuklarınızın odasında. Salonda, mutfakta, balkonda, her yerde. Ev dekorasyonunuza renk katacak.

Örgüden vazgeçemeyen , örgü tutkunu arkadaşlarımız için daha önce birçok tığ işi kırlent modelleri anlatımlı olarak paylaştık. Tabi unutmayalım onlar için çok güzel örgü kırlent modelleri de hazırladık. İstediğiniz, beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz.

Keçe severleri unutmayalım. Keçe kırlent modelleri yapan arkadaşlar için de çok güzel bir galeri hazırlamıştık. Keçe ile yapılmış birbirinden güzel kırlent modelleri.

Etamin işi ile uğraşan arkadaşlarımıza dokuma kırlent modelleri paylaşmıştık. Ben daha önce o tarzda yapılmış kırlent modelleri görmemiştim. Yapılışı da kolay. İpi sararak yapıyorsunuz. Nette görünce hemen sizlerle paylaşmak istedim. Farklı tarzları seven arkadaşlarımız için. Galerinin içinde nasıl yapıldığına dair bilgi de bulabilirsiniz.

Şimdi ise hazırladığımız galeride kumaş ile yapılmış kırlent modelleri var. Süslemede birçok malzeme kullanılmış. Sizle yapacağınız kırlent modellerinde danteller, anahtarlar, düğmeler, kurdeleler, boncuklar, keçeler, taftalar, tüller ve daha birçok malzemeyi kullanabilirsiniz. Resimlerde bunlara örnek bir sürü kırlent modeli göreceksiniz.

İşte sizlere netten derlediğim kumaş kırlent modelleri. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler