Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Külah Lif Modelleri

Kolay, anlatımlı güzel bir lif modelleri daha. Külah lif modelleri. Tarifine videolu olarak ulaşabilirsiniz. Yeni lifler bu sıra çok ilgi görürken sizlerle gene farklı şekilde çalışılmış bir lif paylaşacağız. Külaf lif yapımını istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanabilirsiniz. Görüntüsü ile biraz bahar çiçeği lifi andırıyor. Sizde bahar çiçeği lif modellerinden esinlenerek lifi örerken renklerle istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Yeni lif modelleri ve yapılışlarından kar tanesi lif yapılışı da çok güzel bir örnek. Tarifini önceki yazılarımızdan videolu anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Daha fazla lif örnekleri anlatımları için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Kolay Çeyizlik Lif Yapımı

Külah lif modelleri yapımı için istediğiniz renklerde lif ipleri kullanabilirsiniz. Örneğin anlatımı bizden istediğiniz renklerde uygulamak sizden. Kolay ve şık bir örnek. Örnek motifler örülerek birleştiriliyor. 6 motif ile yapılıp daha sonra birbirine ekleme yapılan motifler en son dikim aşaması ile harika bir görünüme kavuşuyor. Kolaylık ve şıklık ile ikisi bir arada olan külah çiçekli lif yapımını beğenerek öreceğinizi düşünüyoruz.6 zincirle halka yapıp halkanın içine aralara 2 zincir çekerek 6 fıstık yaparak life başlanıyor ikinci sırada her araya ikili fıstık yapılır bir sonraki sırada ikili fıstık ve tekli fıstık olarak örülüyor. Bu şekilde videoda anlatıldığı gibi lifimizi örmeye başlıyoruz.

Külah Lif Modelleri

Külah Lif Modelleri 1

Örgü Sevdası kanalının hazırlayıp bizlerle paylaşmış olduğu külah lifin devamını videodan izleyebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler