Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuğu Broş Yapımı

Kum boncuk broş yapımı tekniklerinden farklı modellerin tariflerinden bahsetmiştik. Broş dışında bu tekniği kolye yapımında, bileklik yapımında da kullanmıştık. Tüm modellere önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Bir model belirliyoruz. Daha sonra modeli kalıp olarak hazırlıyoruz. Keçe, deri veya süet kumaşlar üzerine çizip keserek hazırlıyoruz. Ve üzerine beğendiğimiz farklı renk, boncuklarla, çeşitli boyutlarla boncuklarla dikerek broşumuzu yapıyoruz. Taşlı broş yapımı için her modeli tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yepyeni modeller de tasarlayabilirsiniz. Bugün kum boncuktan kuğu broş yapımı hazırlıyoruz. Yine daha önce boncuktan kelebek broş yapımı, kum boncuktan yusufçuk broş yapımı da en güzel modellerden biri.

Boncuktan Kuğu Broş Nasıl Yapılır?

Boru boncuklar ve el nakışı teknikleri ile yaptığımız bir model. Kuğu broş yapımı 1 günde tamamlanabilecek bir proje. İlk defa yapıyorsanız el nakışı, boncuk işleme modellerini biraz zor gelebilir. Daha önce yaptıysanız kolay gelecektir. Adım adım broş yapımını inceleyelim. Kuğu broş yapımı için malzeme listesi ile başlayalım.

Kalem, fırça, kağıt, makas, keçe, deri, pamuklu ve ipek iplik, iplikler için iğne ve boncuk iğnesi, damla boncuk, küçük inciler, boru boncuklar, payet, siyah boncuk, broş iğnesi, elyaf, akrilik boya, gaga için biraz vernik. Malzemeler bu şekilde. Malzemeleri hazırlayalım. Ve kuğu broş yapımına geçelim.

Kuğu Broş Yapımı 3

Önce bir taslak çizerek başlıyoruz. Netten de kalıplar bulabilirsiniz. Şimdi talimatları inceleyelim.

Çok güzel bir çalışma oldu. İşte kuğumuzun son hali.

Kuğu Broş Yapımı 24

Kuğu Broş Yapımı 25

Kuğu Broş Yapımı 26

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/1173035-sozdaem-shikarnuyu-brosh-lebed?msec=1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler