Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuğu Örgü Modelleri

Hırka modellerinden süper bir örnek daha. Kız çocuğu örgü modellerinden ajurlu hırka modelleri. Bebek hırkaları olarak örebilirsiniz. Yeni örgü hırka modelleri tarifi videolu bir model. Hırkanın kollarında kullanılan örneği farklı örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanabilirsiniz. Şal modellerinde, bayan yelek modellerinde örebilirsiniz. El örgüsü uzun hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Angora iplerle de şallarda, çeyizlik yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Farklı modeller arıyorsanız ahududu bebek hırkası yapılışı da çok sevilen bir model. Beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz kız çocuğu örgü modellerini. Videodaki model 2 yaş için uygun. Siz ilmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz hırkanın tarifine geçelim.

Örgü Hırka Modelleri Bebek

Koton iplerle ve 3,5 mm şişle örülmüş bir hırka. Kız çocuk örgü modelleri videodaki ip ve sayıları göre 2 yaş için uygun. İplerinizin kalınlık ve inceliğine göre aynı ilmek sayılarında örgülerin boyutları değişecektir. Örgü hırka modelleri için 3.5 mm şişe uygun ipler kullanabilirsiniz. Önden bağcıklı, püsküllerle süslenmiş. İsterseniz düğmeler dikebilirsiniz. Reglan kollu hırka modellerini seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. Yakadan başlama hırka modellerine şişe 50 ilmek atarak başlıyoruz ve videodaki gibi örmeye devam ediyoruz.

Kız Çocuğu Örgü Modelleri

Hırka bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değilmi. Hemen örmek isterseniz tarifi aşağıda videoda bulabilirsiniz. Kız çocuğu örgü modelleri her renk ile çalışabilirsiniz. İşte hırkanın tarifi. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler