Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kinder Joy ile Süs Yapımı

Geri dönüşüm projelerinden çocuklarımızın çok sevdiği çikolata kutularından süs yapıyoruz. Arkasına mıknatıs yapıştırarak el yapımı buzdolabı süsü modelleri olarak kullanabilirsiniz. Özel günlerde masrafsız hediyelik fikirler olarak da kullanabilirsiniz. Bu projelerden yola çıkarak sizde yeni modelleri tasarlayabilirsiniz. Geri dönüşüm projelerinden sizlere en güzel örnekleri anlatımları ile birlikte hazırlamaya çalışıyoruz. Kinder Joy ile süs yapımına geçmeden önce birkaç proje yapılışından bahsedelim. 19 ltlik damacanalarla muhteşem çalışmalar yapabilirsiniz. Saksılar yapabilirsiniz, avizeler, lambalar tasarlayabilirsiniz. Daha fazla fikir edinmek için damacana geri dönüşüm projelerini inceleyebilirsiniz. Cam şişeler, hasır sepetler, yapay çiçekler, soda şişleri ile banyo süsleri modelleri tasarlayabilirsiniz. Cam şişe boyama örneklerini inceleyerek birçok farklı modelde şişeler boyayabilirsiniz. Çuval kumaşlar ile hasır iplerle cam şişe etrafını kaplayabilirsiniz. Yeni, kolay projenin yapılışına geçelim. Malzeme listesi ile başlayıp yapılışını görelim.

Kinder Joy ile Süs Nasıl Yapılır?

Birçok şekilde tasarlayabilirsiniz. Çuval bezleri, kot kumaşlar kullanabilirsiniz. Kuru çiçekler, yapay çiçekler, minyatür kuşlar kullanabilirsiniz. Güzel bir kuş yuvası süsü, kuş evi yapılabilir. Kinder joy ile süs yapımına malzeme listesi ile başlayalım.

  • Kinder joy yumurta plastik kapları
  • Jüt bezi
  • Jüt ipi
  • Sıcak Silikon
  • Şerit inci, yarım inci
  • Kuru çiçekler, yapraklar
  • Makas
  • Karton

Malzemeler bu kadar. Sizde hayal gücünüzü kullanarak yepyeni tasarımlara imza atabilirsiniz. Kinder joy ile süs yapımına hemen başlıyoruz. Kinder yumurtaların arkalarını kapatmak için karton keserek tek tarafını jüt beziyle silikon yardımıyla yapıştırıp kesiyoruz ve yumurtaların çukur olan yerlerine karton yapıştırarak muntazam bir görüntü elde ediyoruz. Jüt ipini yumurtaların üstte kalan kısımlarına silikon yardımıyla yapıştırarak kapatıyoruz. İki adet olarak hazırladığımız yumurtaların çevresinde şerit inci ve diğerinde yarim inci kullanarak süslüyoruz. Kuru çiçeklerle süslüyoruz ve arka kısımlara mıknatıs yapıştırarak magnetleri tamamlamış oluyoruz. Geri dönüşüm projelerini kendi hayal gücünüze ve elinizdeki malzemelere göre hazırlayıp süsleyebilirsiniz.

Kinden Joy ile Süs Yapımı

Kinden Joy ile Süs Yapımı 3

Kinden Joy ile Süs Yapımı 1

Kinden Joy ile Süs Yapımı 2

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler