Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kazak Yelek Modelleri

Motifleri birbirine ekleyerek yaptığımız kolsuz ceket, örgü süveter modelleri veya kazak yelek modelleri. Çok güzel bir örnek. Çok kolay bir motif. Ebruli iplerle örülmüş bir süveter. Süveter olarak çok güzel modellerin yapılışını paylaştık. Mesela çok kolay ve çok şık olan, şiş örgü modelleri ile yapılan kapşonlu pirinç örgü süveter yapılışı harika bir model. Tığ işi ile ördüğümüz ve birazdan paylaşacağımız motifin benzeri ile yapılmış son örgü modelleri yine bayılacağınız bir süveter. Örgü süveter yapılışı için % 100 yünlü iplik kullanılmış. Mor, sarı, pembe ve mavi tonlarında kenarlarında püsküller uygulanarak örülmüş bir süveter. Hazırsanız kazak yelek modelleri tarifine başlayalım.

Süveter Modelleri Bayan

Mor, pembe, sarı ve mavi ebruli iplerle yapılmış çok şık ve oldukça kolay bir örnek. Tam kare ve yarım kare motiften oluşuyor. Yün iplik ve 4.5 mm tığ ile örülmüş bir kazak yelek modelleri. Önce tam şemamızı ardından yarım şemamızı görelim.

Kazak Yelek Modelleri 2

Kazak Yelek Modelleri

Tam motif ve yarım motif bu şekilde yapılıyor. Uzun çizgiler trabzan, noktalar ise zincir anlamına geliyor. Motifleri aşağıda gördüğünüz gibi birbirine ekleyebilirsiniz.

Kazak Yelek Modelleri 1

Ve en son alt kısma püskül ekleyip süveteri tamamlayabilirsiniz.

Kazak Yelek Modelleri 3

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler