Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Salon Takımları

Kanaviçe etamin örneklerinden çok hoş modellerin görsellerinden oluşan bir galeri var. Kanaviçe salon takımları örnekleri hazırladık. Yepyeni kanaviçeler işleyebilirsiniz. Sandıkta veya baza altında bekleyen eski kanaviçeleri değerlendirmek isteyerek çok güzel kanaviçe masa örgüleri, kanaviçe runner modelleri, kanaviçe peçeteler yapabilirsiniz. Birazdan galeride çok güzel salon takımlarını göreceğiz. Bu modellerin şuan için şablonları mevcut değil. Elinizde olan kanaviçe şablonlarıyla veya kanaviçelerinizle yapacağınız çalışmalarda fikir verecek örnekler olarak düşünebilirsiniz.

Kanaviçe kuş şablonları, kanaviçe çiçek şablonları gibi şablonları kullanarak çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Masanızın boyuna göre keseceğiniz kumaşlara yeniden işlemeler yapabilirsiniz. Eğer kumaşınız kanaviçe yapmaya uygun değilse sökülebilir etaminler var. İşleme yapmak için onları kullanabilirsiniz. Kanaviçe çiçek desen modelleri masa örtülerine, peçetelere uygulanacak modellerden oluşuyor. Kanaviçe işleme şablonlarından işlenmiş en güzel modellerden oluşan kanaviçe salon takımlarına göz atalım.

En Güzel Kanaviçe Salon Takımları

Basit kanaviçe desenleri, ağır kanaviçe desenleri ile çok güzel masa örgüleri, runner veya peçete yapabiliriz. Sevdiklerimizi, misafirlerimizi ağırlayacağımız davet sofralarında daha önce hazırladığımız kanaviçe salon takımlarını kullanarak çok şık masalar hazırlayabiliriz. Çeşitli çiçek desenleriyle, kanaviçe gül şablonlarıyla veya beğendiğiniz desenlerle takımlar yapabilirsiniz. O halde hemen galeriye geçelim. En güzel kanaviçe modellerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler