Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kanaviçe Kutu Modelleri

Kanaviçe etamin örneklerinden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık. Galeride birbirinden güzel kutular yer alıyor. Sizde bu kutulardan ilham alarak elinizde olan kutuları kanaviçelerle kaplayabilirsiniz. Kanaviçe kutu modelleri dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. İçinde takılarınızı, tokalarınızı, hobi malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Kanaviçeleri yeniden işleyebilir yada eski kanaviçeleri değerlendirme projeleri kapsamında değerlendirebilirsiniz. Eski kanaviçelerle de ortaya çok güzel görüntüler çıkacaktır.

Eğer kanaviçe kutu kaplama nasıl yapılır diye soruyorsanız daha önce kanaviçe kutu kaplama yapılışından bahsetmiştik. Adım adım tüm aşamalarını fotoğraflarla incelemiştik. Kutularınızı o şekilde aynı yöntemle kaplayabilirsiniz. Kanaviçe etamin yeni yıl şablonları, kanaviçe gül şablonları, kanaviçe dikiş, örgü ile ilgili şablonları işleyebilirsiniz. Kuş desenleri, harfler, kelebekler, bebeklere özel şablonları işleyebilirsiniz.

Elinizde olan hazır karton kutuları, teneke veya plastik kutuları kaplayabilirsiniz. Sandıkları, eski valizleri, çantaları kanaviçelerle kaplayabilirsiniz. Eğer yeni kanaviçeler işlemek istiyorsanız daha önce birçok kanaviçe şablonlarından, etamin şablonlarından bahsetmiştik. Onları inceleyerek beğendiklerinizi işleyebilirsiniz. Eğer kanaviçe sevmiyorsanız el nakışı modelleriyle, dantel örnekleriyle, punch nakışı modelleriyle de kutu kaplama modellerini yapabilirsiniz.

En Güzel Kanaviçe Kutu Örnekleri

Kanaviçe Kutu Modelleri

Kanaviçeleri modernleştirerek birçok çalışmada kullandık. Kanaviçe panolar, kanaviçe takılar, kanaviçe yastıklar hazırladık. Kanaviçe çerçeve modelleri hazırladık. Örgülerimizin üzerine kanaviçeler işledik. Eski kanaviçeleri değerlendirerek kanaviçe pike modelleri yaptık. Bugün eskileri değerlendirerek veya yeni kanaviçeler işleyerek en güzel kanaviçe etamin örneklerinden galeri hazırladık. Şimdi galeride bulunan kanaviçe kutu modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler