Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İnci Nedime Bilekliği Yapımı

İnci nedime bilekliği yapımı hazırladık. Çok güzel bir çalışma. Hazır aldığınız inci bileklik modellerinin üzerini süsleyerek nedime bilekliklerine çevirebilirsiniz. Gelin bilekliği ve damat yaka çiçeği modelleri hazırlamıştık. Oradaki modelleri de fikir edinebilir ve kullanabilirsiniz. Daha önce eva kağıdından çiçek yapımı hazırlamıştık. Orada kullandığımız çiçeği de yapabilirsiniz. Kenarına farklı yapay çiçeklerle de süsleyerek süsleyebilirsiniz. Canlı çiçekler, yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Orkide nedime bilekliği, gelin bileklikleri hazırlayabilirsiniz. Kına bileklikleri hazırlayabilirsiniz. İnci nedime bilekliği yapımı aşamalarına geçiyoruz.

Düğün Aksesuarları Güllü Nedime Bileklikleri

Hazır olarak daha önce kullandığımız veya hazır olarak aldığımız inci nedime bilekliği yapımı hazırladık. Beyaz güllerle hazırlanmış harika bir model. Canlı çiçeklerle yapıyoruz. Dilerseniz kuru çiçekler, yapay çiçekler de kullanabilirsiniz. Aynı çalışmayı inciler üzerine değil kurdeleler üzerine de yapıştırabilirsiniz. Lastik tokalar üzerine de yapıştırabilirsiniz.

İnci nedime bilekliği yapımı aşamalarına geçelim. Ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çok güzel bir çalışma. İnce nedime bilekliği yapımı için hayal gücünüzü kullanarak çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Bizler yapılmış projeleri sizlerle paylaşarak biraz katkıda bulunmak istiyoruz. Yapacağınız projelerde biraz katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Bende kardeşim evlenirken onun için birçok çalışma yapmıştım. Gelin çiçeği, damat yaka çiçeği, söz tepsisi, söz çikolatası gibi çalışmalar. Sizde kardeşlerinize yapabilirsiniz. Yakınlarınıza yapabilirsiniz. Satış için yapabilirsiniz. Hem onlar çok mutlu olacaktır hemde siz. İşte bilekliğimizin son hali.

İnci Nedime Bilekliği Yapımı 1

İnci Nedime Bilekliği Yapımı

Kaynak : https://www.save-on-crafts.com/ideas/how-to-make-corsage/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler