Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Geri Dönüşüm Fikirleri Kalemlik Modelleri

Geri dönüşümle sizlere yapabileceğiniz çok güzel kalemlik modelleri hazırladık. Ev , ofis, hobi odaları, çalışma odaları ve özellikle çocuk odaları için hazırlayabilirsiniz. Günlük bazda kullanım için işinizi kolaylaştıracaktır. Sık kullandığınız araç – gereçleri içine yerleştireceğiniz bir organizer onlara kolay ulaşmanızı sağlayacaktır.

Oturma odası , ofis olarak evin çeşitli odalarına yerleştirebilirsiniz. Ancak ana kullanım hobi odası, bir hobi odası, diz üstü bilgisayarlar yanında yaratıcılığınızı açığa çıkaracak tüm eşyalar elinizin altında olacak.

Çeşitli malzemelerle bunları yapabilirsiniz. Geri dönüşüm kalemlik modelleri çok işinize yarayacak. Daha önce de sizlere cam kavanoz geri dönüşüm fikirleri yayınlamıştık. Daha fazlasını hayal gücünüzü kullanarak yapabilirsiniz. Yine hobi odanızda , çocuk odalarında kullanabileceğiniz eski kottan organizeri de yapabilirsiniz.

Kalemliği duvara nasıl asacağız derseniz, çeşitli materyaller kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz fikirlerde bunlara örnekler göreceksiniz. Plastik kaplar, bezler ve EVAlarla dekore edilebilir. Duvara asmak için çift taraflı bant, ahşap plakalar, vida kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlere geri dönüşüm şampuan kutusu ile yapılmış güzel bir örnek. Bu etkinliği çocuklarınızla birlikte yaparak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

 

Yapmanız gereken çok basit. Geri dönüşüm olabilecek malzemeleri dilediğiniz gibi süsleyerek daha kullanışlı hale getirmek. Sizlere aşağıda farklı birçok geri dönüşüm kalemlik yapımı ile ilgili örnek sunduk. Beğendiğinizi yapabilirsiniz. Çeşitli materyaller kullanarak dilediğiniz organizeri yapabilir kendi tasarım modellerinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 1

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 2

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 3

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 4

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 5

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 6

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 7

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 8

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 9

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 10

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 11

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 12

Geri Dönüşüm Kalemlik Modelleri 13

Aşağıdaki yazılarımızda ilginizi çekebilir.

Karton Origami Organizer Yapılışı

Ayakkabı Kutusundan Organizer Yapılışı

Kaynak : http://www.artesanatoereciclagem.com.br/8071-como-fazer-porta-lapis-de-parede.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler