Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelin Damat Lif Modelleri Yapılışı

Lif modellerinden yeni bir örnek daha. Gelin damat lif modelleri yapılışı. Gelin damat figürlerini birçok yerde kullanıyoruz. Örgü oyuncak modellerinde, kanaviçelerde kullanıyoruz. Lif örneklerinde kullanıyoruz. Gelin damat lif yapılışı her renk düzeninde öreceğiniz çok güzel örneklerden. Genelde çeyizlik lif modelleri olarak kullanılıyor. Kanaviçe gelin damat şablonlarında bulunan örnekleri liflere uyarlayabilirsiniz. Uygun olan modellerde kareleri sayarak örgüye uyarlayabilirsiniz. Amigurimi gelin damat yapılışı örgü oyuncaklardan en güzel örneklerden. Gelin damat kanaviçe pano modelleri de özel günler için yapılacak çalışmalardan. Daha fazla model anlatımı için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni model olan tarife geçelim.

Gelin Damat Lif Nasıl Örülür?

Çok güzel keyifle öreceğiniz lif modellerinden. Parça iplerin değerlendirebileceği bir tarif. Gelin damat lifler yıldız tekniği ile örülüyor. Farklı örgülerde de kullandığımız çim örgü tekniği ile gelinin eteğini yapıyoruz. Patik modellerinde, paspas modellerinde kullanmıştık bu tekniği. Yine çeşitli lif örneklerinde kullandık.

Gelin Damat Lif Modelleri Yapılışı

Lif modelleri bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Etek kısmında şerit dantellerde kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Lifi örerken ekleme yapabiliriz. Düz olarak yıldız tekniği ile fıstık tekniği ile örebiliriz. Gelin damat lif modelleri yapılışı için hemen anlatıma geçelim. Baştan sona anlatımını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler