Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri

Evde olan malzemelerle , çevrenizden rahatlıkla bulacağınız malzemelerle çok şık kendin yap dekorasyon fikirleri hazırladık. Daha öncede dekorasyon ile ilgili birçok çalışma hazırlamıştık. Evde yapacağımız ürünlerin yapılışını paylaşıyoruz daha çok. Evimizin her köşesi için yapacağımız dekorasyon ürünleri yapılışı paylaşmıştık. Mutfak dekorasyonu olarak kullanacağınız  , sunumlarda da çok kullanılan , yapılışı bize çok sorulan bir ürünün nasıl yapıldığını paylaşmıştık. Sizde farklı şekilleri , farklı sarma şekillerini evde deneyerek çok daha güzellerini yapabilirsiniz. Kağıt ipten amerikan servis yapımından bahsediyorum. Çok güzel bir ürün. Ve birçok evde , raflarda yerlerini aldı. Evinizin birçok köşesinde kullanacağınız salon veya banyo dekorasyonunda kadife kumaş kutu kaplama yapımı modellerinden bahsetmiştik. Havluluk olarak, sabunluk olarak kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda çok şık duruyorlar.

Dekorasyonlarınızda birçok geri dönüşüm ürünlerini kullanabilirsiniz. Cam kavanozlar, valizler, dikiş makineleri, sandıklar, plastik kasalar, kavanoz kapakları, araba lastikleri, cam fanuslar, plastik şişeler, aynalar, tuvalet kağıdı ruloları, hasır iplikler,taşlar, fotoğraflar, örgüler… Daha birçok ürünü kullanabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için yapılmış , sizlere fikir verecek projeler mevcut sitemizde. Son zamanlarda ahşap kütüklerde dekorasyonda çok kullanılıyor. Mesela ahşap kütükten sehpa yapılışı evlerde baş köşelerde yerlerini aldı. Ve bunun gibi daha fazla DIY projesi için bir tık yeter.

El Yapımı Dekorasyon Fikirleri Örnekleri

Evde olan malzemelerle hazırlanmış ucuz dekorasyon fikirleri hazırladık. Fotoğrafları inceleyerek evde yapabilirsiniz. Şimdi bu güzel fikirleri hep birlikte inceleyelim.

Kaynak : pinterest.de

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler