Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski Kotları Değerlendirelim

Eski kotları değerlendirelim. Atmayalım. Çocuklarınız için güzel bir proje hazırladık. Kendiniz içinde yapabilirsiniz. Bir cüzdan gibi , çanta gibi kılıf dikip dosyalarımızı kaplıyoruz. İçine karton, plastik gibi eşyalar yerleştirip organizer şeklinde de yapabilirsiniz. Bu paylaşım sizlere fikir verecek güzel bir paylaşım. Eski kotları değerlendirme projesi olarak birçok kendin yap fikirleri paylaştık. Kottan çanta yapımı, kottan çanta modelleri paylaştık. Bu çantamız piknik çantası olarak tasarlamıştık. Ve adım adım resimlerle tarifini paylaştık. Yine videolu kottan battaniye, paspas modelleri ve yapılışı paylaştık. Şahane örnekler vardı galerinin içinde.  Eski kotları değerlendirelim diyorsanız daha fazla tarif için eski kot pantolondan yapılmış 13 iyi fikiri inceleyebilirsiniz. Yine mimuu.comda oldukça fazla model mevcut.

Eski Kotlardan Neler Yapılır?

Eski kotları değerlendirelim dedik. Elinizde kotlarınız varsa atmaya kıyamıyorsanız çok güzel projeler yapabilirsiniz. Sizlere zaman zaman nasıl değerlendireceğinize dair projeler paylaşıyoruz. Bugünde güzel bir çalışma paylaşacağız. Hazır olarak bulunan dosyaları da kaplayabilirsiniz kottan kestiğiniz kumaşlarla veya içine sert bir karton, plastik yerleştirerek dosyayı yeniden yapabilirsiniz. Resimle ilgileniyorsanız kalemlerinizi, araç-gereçlerini koyacağınız güzel bir dosya yapabilirsiniz. Çocuklarınız için resimdeki gibi bir dosya hazırlayabilirsiniz.

Eski Kotları Değerlendirelim 5

Eski Kotları Değerlendirelim

Eski Kotları Değerlendirelim 4

Eski Kotları Değerlendirelim 6

Hazır dosya için dosya ölçülerinde kottan kumaş kesiyoruz ve dosyanın etrafını alt ve üst kısımlardan dikerek cep gibi yapıp dosyaya geçiriyoruz. Ve iç kısımlarını dosyanın içine yerleştireceğimiz eşyalarımıza göre bölümlendiriyoruz. Dışını istediğimiz gibi süslüyoruz.

Eski Kotları Değerlendirelim 3

Eski Kotları Değerlendirelim 8

Eski Kotları Değerlendirelim 7

Eski Kotları Değerlendirelim 1

Eski Kotları Değerlendirelim 2

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2596391-delaem-vmestitelnuyu-papku-yunogo-hudozhnika

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler