Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Eski CD’den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı

Bir zamanlar CD leri çok kullanırdık. Düğünler, nişanlar, özel günler CD içinde olurdu. CDlerden flim izlerdir. Sevdiğimiz müzikleri CD içinde toplar keyifle dinlerdik. Artık günümüzde CDler pek kullanılmıyor. Bizde eski CDleri değerlendirmek için güzel kendin yap projeleri hazırlıyoruz. CDleri keserek CDden mozaik çalışmaları yapabilirsiniz. Yada örgü modelleri ve yapılışları ile birleştirerek çeşitli modeller tasarlayabilirsiniz. Mesela CDden örgü kar tanesi nasıl yapılır inceleyebilir camlarınızı, duvarlarınızı süslemek için desen desen kar taneleri örebilirsiniz. Eski CD den bardak altlığı yapılışı paylaşmıştık. Yapılışı oldukça kolay. Çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Özellikle çocuklar ders aralarında rahatlamak için bu tarz projeler yapabilirler. Eğer elinizde CD değil de CD kutuları varsa onları da değerlendirebilirsiniz. CD kutusundan fotoğraf çerçevesi yapılışını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız Eski CD den kuşlu duvar süsü yapılışını öğrenelim.

CD’den Duvar Süsü Nasıl Yapılır?

Elimizde olan çekmecelerde bekleyen CD leri değerlendirerek güzel bir duvar süsü yapıyoruz. Yaptığımız kuşları sadece duvar süsü olarak değil saksı içlerinde süs olarak da kullanabiliriz. 3 boyutlu kuşlar, düz kuşlar yapabilir çeşit çeşit dekor ürünlerinde kullanabilirsiniz.

İlk olarak eski CD den kuşlu duvar süsü yapılışını tamamladığımızda nasıl görüneceğine, nasıl çalışmalar yapabileceğimize göz atalım.

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı 4

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı 1

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı 3

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı 2

Eski CD'den Kuşlu Duvar Süsü Yapılışı 5

İkinci olarak videolara geçelim. 2 güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenelim ve renk renk kuşlar yapmaya başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler