Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ampulden Yapılan İlginç Tasarımlar

Patlak ampul ile yapılmış birbirinden güzel tasarımlar. Atmayın değerlendirin. İşte sizlere birbirinden güzel fikirler. Yaratıcı geri dönüşüm fikirleri arasında yer alan güzel dekor ürünleri.  Galeride ampulden vazo yapımı, ampulden gaz lambası yapımı, ampulden teraryum yapımına uygun en güzel örnekleri göreceksiniz. Daha önce sizlere ampulden gaz lambası nasıl yapılır göstermiştik. İlgilenenler önceki yazılarımızı inceleyebilirler. Galeride gördüğünüz ürünleri ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi boyayarak süsleyebilirsiniz. En güzel örnekleri sizler için hazırladık. Ev dekorasyonu için çok güzel örgü modellerinden dekor ürünleri de yapabilirsiniz. Kokulu taş modellerini kullanabilirsiniz. Sizlerle kokulu taş nasıl yapılır videolu olarak paylaştık.

Ampul Süsleme Modelleri

Evde patlamış ampulleriniz varsa ve bunlarla ne yapabilirim diye düşünüyorsanız hazırladığımız bu güzel yazıyı kaçırmayın derim. Sizlere 100 den fazla model hazırladık. Zorlanacağınız kısım hangi modeli yapacağınıza karar vermek. Çok az bütçe ile çok güzel dekor ürünleri yapabilirsiniz. İlk olarak ampulü yapmak istediğiniz dekor ürününe göre hazırlamak. Yani iç kısmını çıkarmak. İşte sizlere nasıl çıkaracağınıza dair küçük bir fotoğraf.

Ampulden Yapılan İlginç Tasarımlar 108

İçini hazırlayıp dikkatli bir şekilde temizledikten sonra istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Dış kısmını veya iç kısmını boyayabilirsiniz. Küçük danteller ile süsleyebilirsiniz. İçine çiçekler yerleştirerek vazo olarak kullanabilirsiniz. Kar küresi yapabilirsiniz. Kardan adamlar, uğur böcekleri, uçan balonlar yapabilirsiniz. Hazır iplerle, düğme ve boncuklarla süsleyebilirsiniz.

İşte sizlere ampul ile yapılmış güzellikte yarışan tasarım ürünleri.

Kaynak :
tr.pinterest.com
www.dicoro.com/blog/decoracion-con-bombillas-recicladas/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler