Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni İğne Oyaları Yazma Kenarı

Değişik iğne oyası modellerinden yapılışı kolay ve şık duran bir örneği hazırladık. Videolu güzel bir anlatım. Püsküllü oyaları sevenler için zarif bir örnek. En yeni iğne oyaları yazma kenarı dedik ama sizler bu güzel örneği havlu kenarları için veya farklı yerlerde kenar süslemeleri için de kullanabilirsiniz. En son çıkan iğne oyası modellerini sizler için takip ediyoruz. Ve hemen yapılışını yayınlamaya çalışıyoruz. Püsküllü bir oya yeni çıkmışken paylaşmadan olmaz. Püskül ile yapılan oyalardan güzel bir örnek de iğne oyası deve dikeni çiçeği yapımı. Püskül ile yapılan bir oya. Ben deve dikeni çiçeğine benzettiğim için o ismi koydum. Sizler dilerseniz farklı isimlerde koyabilirsiniz. Diğer iğne oyalarından bahsedecek olursak boncukla yapılan çok güzel bir oya var. Havlu kenarlarında ve yazma kenarlarında kullanılıyor. İğne oyası kiraz modeli yapılışı videolu olarak hazırlanan süper modellerden. Havlu kenarı, yazma ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Boncuk sarma işini özellikle istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Yazmanıza, havlunuza uygun renklerde. Firkete iğne oyası yapımı da havlu ve yazmalarda çok güzel duruyor. Ve çok tercih ediliyor. Sizde yapılışını önceki yazılarımızdan bulup inceleyerek yapabilirsiniz. Tabi her zaman olduğu gibi daha fazla anlatım için mimuu.com ziyaret etmeniz yeterli.

En Yeni İğne Oyaları Yazma Kenarı

İğne Oyaları Yapılışı

Yine bir çiçeği andıran en yeni iğne oyaları yazma kenarı için yapılan örneğin videolu anlatımına geçiyoruz. Baştan sona ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığı videoda anlatılıyor. Sizde yeni modelleri ve yapılışını kaçırmak istemiyorsanız bizi takipte kalın. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=ZpEv7Z5zbqo

Benzer İçerikler
3 thoughts on “En Yeni İğne Oyaları Yazma Kenarı”
  1. constanta dedi ki:

    Superb…exceptional….

  2. Binnaz dedi ki:

    Güzel oyalar yapıyorsunuz elinize,emeğinize sağlık.Rica etsem FULAR içinde anlatımlı oyalar yayınlayan bilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler