Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgüsü Bardak Altlığı

Çiçekli el örgüsü bardak altığı örüyoruz. Kolay bardak altlığı yapımında kullandığımız çiçekleri farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Motifleri birbirine ekleyerek ve araya küçük bir motif ekleyerek dantel örnekleri olarak, battaniye modelleri olarak örebilirsiniz. Çiçekleri yine duvar süsü olarak, beşik kenarına süs olarak kullanabilirsiniz. Hediye paketlemede kullanabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Daha önce birçok kez farklı modellerde tığ işi olarak hazırladığımız örgü bardak altlığı modelleri ve yapılışları mevcut. Çok güzel örneklerden oluşan modeller var. Kolay bardak altlığı yapımı yine çiçek motifinden oluşan bir örnek. Yine meyve desenli modellerimiz var. Örgü mandala modellerinden oluşan bardak altlıkları mevcut. Dantel örgü bardak altlığı yapılışı var. Ve her zaman olduğu gibi hobi dünyasına ait daha fazla anlatım için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Dantel Su Bardağı Altlığı

El örgüsü bardak altlığını evde kalan ipleri değerlendirmek içinde örebilirsiniz. Bardak altlığı hangi iplerle örülür derseniz pamuklu iplerle, dantel ipleri ile, akrilik ipler ile örebilirsiniz. Elinizde bulunan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz. Hemen motifimizin şemasını görelim.

El Örgüsü Bardak Altlığı

İstediğiniz renkte iplerle örebilirsiniz. Ve istediğiniz turda renk değiştirebilirsiniz. Şemada + lar sık iğne, daireler zincir, uzun çizgiler trabzan. Şimdi fotoğraflarla yapılış aşamasını görelim.

El Örgüsü Bardak Altlığı 2

El Örgüsü Bardak Altlığı 3

El Örgüsü Bardak Altlığı 4

El Örgüsü Bardak Altlığı 5

Güzel ve kolay.

El Örgüsü Bardak Altlığı 1

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/podstakanniki-tsvetyi-kryuchkom/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “El Örgüsü Bardak Altlığı”
  1. MIRIAN SUBIRATS dedi ki:

    ME ENCANTOOOOOOOOOOOOO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler