Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örgü Battaniye Modeli

Bebek battaniyesi modellerinden çok güzel bir örneğin tarifini hazırladık. Adım adım yapılışı fotoğraflı olarak mevcut. Fotoğraflardan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak, kırlent modelleri olarak örebilirsiniz. Zor gibi görünse de adımları takip ettiğinizde rahatlıkla örebilirsiniz. Büyük ve değişik motifli örgüleri seviyorsanız el örgü battaniye modelini örebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar için zor gelebilecek bir model. Biraz daha örgü bilenler için çok iyi bir örnek. Kaleydoskop battaniye yapılışı da büyük motifli örneklerden. Evde kilim yapımı da hem battaniye olarak hemde örgü paspas modelleri olarak kullanabileceğimiz bir model. Bunun gibi daha çok modelimiz var. Beğendiğiniz modelleri torunlarınız için, çocuklarınız için örebilirsiniz.

Bebek Battaniye Örgü Modelleri Anlatımlı

Popcorn örgü modellerinden, çiçeklerden oluşan çok güzel bir örnek. Bu modeli yaparken birçok örneğin nasıl yapıldığını inceliyoruz. El örgü battaniye modelinde popcorn örgü modeli nasıl yapılır öğreniyoruz. Yine farklı tekniklerin de nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Evde kalan iplerinizle örebilirsiniz. Yeni ipler alıp örebilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak ördüğünüzde nasıl görgündüğünü de göreceğiz. Motifleri birbirine dikerek veya son turda sık iğneler ile birleştirerek yapabilirsiniz.

Hemen el örgü battaniye modeli için motifin nasıl örülüdğünü görelim.

Motiflerin nasıl yapıldığını inceledik. Baştan sonra tüm aşamaları vermeye çalıştık. Daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Motifi istediğiniz renklerde örebilirsiniz.

El Örgü Battaniye Modeli 89

El Örgü Battaniye Modeli 88

El Örgü Battaniye Modeli 91

Şimdi de battaniye olarak örüldüğünde nasıl durduğuna bakalım. Mavi tonlarında örülmüş çok güzel bir battaniye.

El Örgü Battaniye Modeli 87

Kaynak : http://www.mellieblossom.com/free-tropical-delight-crochet-pattern/

http://laurelcrafter.blogspot.com/2015/03/tropical-delight-square-photo-guide-for.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler