Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı

Konserve kutusundan neler yapılır diyenler için ve evdeki konserve kutularını değerlendirmek için güzel bir fikir. Renk renk saksılar, organizerler yapabilirsiniz. Hobi odanızda, çalışma odanızda, çocuk odanızda her alanda ev dekorasyonunda her yerde kullanabilirsiniz. Fikir bizden kullanım alanları sizden. Daha önce de geri dönüşüm fikirleri olarak birçok çalışma yaptık. Konserve kutusundan oyuncak yapımını gösterdik. Çocuklarınız ile birlikte yapacağınız çok güzel oyuncaklar. Konserve kutusundan vazo yapımını gösterdik. Bizler ağaç dalları kullandık ama siz çeşitlendirebilirsiniz. Ve tabi ki konserve kutusundan organizer yapımını gösterdik. Renk renk veya desenli kağıtlarla kaplayabilirsiniz. Zevkinize göre yapabilirsiniz.

Konserve Kutusundan Evde Kolay Saksı Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  • Farklı boyutlarda 3 adet konserve kutusu ( 1i kek kalıbı da olabilir)
  • Renkli sprey boyalar
  • Matkap
  • 4 adet askılıklı vida seti
  • Tornavida
  • Yapışkanlı keçe

Konserve kutuları üzerinden 1 adet uzun olan kek kalıbı veya metal saksıdan 2 adet matkap ile delik açalım. Deliği açtıktan sonra konserve kutularının içlerini ve dışlarını istediğiniz renklerde boyayın. Bu kısımda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İçini, dışını ve altını boyadıktan sonra kuruması için bekleyelim.

Daha sonra vida setini tornavida yardımı ile kutuların üzerine takalım. Masa üzerinde kullanacaksanız çizilme riskine karşılık iç kısımlarda yapışkanlı keçe kullanabilirsiniz. Bulamazsanız keçe kesip tutkal ile yapıştırabilirsiniz. Ve bitirdik. Artık istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Şahane oldu. Yapılışını şimdi de resimlerle görelim.

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı 2

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı 3

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı 5

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı 4

DIY, Konserve Kutusundan Saksı Yapımı

Kaynak : http://adorable-home.com/diy/diy-desk-organizers-51518

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler