Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Konserve Kutusundan Oyuncak Yapımı ve Modelleri

Konserve kutusundan neler yapılır dedik ufak bir araştırma ile çok güzel teneke kutu oyuncak modellerini bulduk. Hayal gücünüzü serbest bırakarak sizlerde çok güzel oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Yaparken de sizlere fikir vermesi açısından konserve kutusundan yapılmış oyuncak modellerini paylaşalım istedik. Daha önce de sizlerle konserve kutusundan birçok çalışma yaptık. Konserve kutusundan organizer yaptık. Konserve kutusundan ağaç vazo yaptık. Bugünkü temamız oyuncak. Kumaş oyuncak modellerinden sizlere bazılarını göstermiştik. Kumaş at yapılışı sadece bunlardan biri.

Geri dönüşümde pet şişeleri değerlendirmekle ilgili de birçok çalışmamız oldu. Pet şişe ile çocuklarla etkinlik yaptık. Kesip boyadık ve saksı yaptık. Yine pet şişe ile oyuncak penguen yapımını göstermiştik. Çocuklarımızla birlikte yaparak kaliteli zaman geçirmiştik.

Yazımızın içinde konserve kutusundan oyuncak yapımı videolu olarak görebilirsiniz. Kolay bir model seçtik sizler için. Yine resimlerde bulunan konserve kutusundan tasarımları çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Daha önce teneke kutusundan yapılan oyuncaklar bir mağazada satışa sunuldu. 80 li yıllarda yaygın olan oyuncakları şimdi günümüzde unutuldu belki ama resimlerde görerek tekrar yapabilirsiniz. Kutuların üzerine çeşitli objelerle kaplayarak çok güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Resimlerde bulunan oyuncaklardan ben en çok robot ve bateriyi beğendim.  Hadi birlikte görelim teneke kutudan yapılmış oyuncakları.

Teneke kutudan oyuncak yapımı video :

Kaynak : http://www.artesanatoereciclagem.com.br/7519-brinquedos-de-lata-solte-sua-imaginacao.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler