Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantelli Kazak Nasıl Örülür?

Sizlere harika bir fikirle geldik. Ördüğünüz kazaklara uygulayabilirsiniz. Hazır olarak aldığınız kazaklara uygulayabilirsiniz. Süper bir fikir. Dantelli kazak nasıl örülür detaylar resimlerde. İlmek sayılarını ayarlayarak her beden için örebilirsiniz. Hazır olarak aldığımız danteli kazağa uyguladığımızda nasıl güzel durduğunu birazdan göreceğiz. Üstelik kolay bir çalışma. Şiş örgü örneklerinden düz örgü ve ters örgü ile kazağımızı örüyoruz ve üzerine iğne ve iplikle danteli dikiyoruz. Tüm işlem bu kadar. Şimdi biraz daha önce paylaştığımız kazak modellerinin anlatımlarına değinelim. Fırfırlı kazak yapılışı da çok güzel ve yeni modellerden. Tığ ile şişi birleştiriyoruz. El örgü kazak örneklerini şiş ile örüp üzerine iğne ile işlemeler yapabilirsiniz. Hiç belli bile olmuyor. Sanki kazağı örerken baştan örmüşüz gibi. Ahududu kazak yapılışı da çok sevilen modellerden. Bu kadar modele değinmek yeter. Şimdi dantelli kazak nasıl örülür detayları inceleyelim.

Dantelli Kazak Yapılışı

Dantelli kazak yapılışı çok şık, çok severek kullanacağınız kazaklarınız arasında yer alacak. Ünlü markaların kazakları gibi. Harika. Dantelli kazak nasıl örülür tüm detayları sizlere resimli olarak paylaşacağız. Şemalar üzerinde artırma, kesme sayıları ile ilgili bilgi bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Şimdi şemamızı görelim.

Dantelli Kazak Nasıl Örülür?

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 15

Şemalar bu şekilde. Şimdi videolu olarak şiş örgü tekniklerinden ilmek atma, düz ve ters örgünün nasıl yapıldığını görelim.

Bu tekniklerle kendi bedenimize göre kazağı ördükten sonra dantel uygulamasını nasıl yapacağız onu inceleyelim.

Çok güzel bir uygulama oldu. Üstte naslı durduğunu merak ediyor musunuz. O zaman hemen diğer resimleri paylaşma zamanı.

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 9

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 10

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 14

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 18

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 6

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 7

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 8

Dantelli Kazak Nasıl Örülür? 17

Kaynak : https://www.bianzhirensheng.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler