Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Civcivli Lif Modelleri Anlatımlı

Lif modelleri yapılışı videolu güzel bir örnek yapılışı hazırladık. Baştan sona videolu anlatımlı bir örnek. Çocuklarınıza özel olarak bu liflerden örebilirsiniz. Mavi civcivler, pembe , sarı , yeşil, beyaz civcivler örebilirsiniz. Banyoyu sevdirecek onlar için onların adına yapılmış lif modelleri. Yine çocuklarınıza özel benimde kızıma örmeyi düşündüğüm lif modellerinden balık desenli lif yapılışını da yapabilirsiniz. Eminim çok seveceklerdir. Yavru köpek banyo lifi yapılışı da çocuklar için özel liflerden olabilir. Çocuklarımız için bir güzel örneğimiz daha var.

Kaplumbağa banyo lifi yapılışı. Örmesi kolay, keyifli çocuklarımızı çok mutlu edecek bir çalışma. Banyodan korkan çocuklar için , onlara banyoyu sevdirmek için böyle ufak ama onlara özel örgüler, çalışmalar yapabiliriz. Banyo lif örneklerini kişiye özel olarak örebiliriz. Bahsettiğimiz bu 3 modeli de sizlere anlatımlı olarak hazırlamıştık. Örerken takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Lif modelleri yapılışı videolu örneklerimiz de mevcut, yazılı olarak paylaştıklarımız da. Takıldığınız herhangi bir yerde sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni bir lif tarifi , videolu örnek hazırladık. Hazırsanız yavaş yavaş yapılışına geçelim.

Civcivli Lif Modelleri Anlatımlı 2

Civcivli Lif Modelleri Anlatımlı 1

Civcivli Lif Modelleri Nasıl Yapılır?

Civcivli lif modelleri anlatımlı örneği mutfak dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Örgü duvar süsü modelleri olarak, örgü tutacak modelleri olarak , havlu üzerine süsleme olarak kullanabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda civcivli, tavuklu, horozlu modeller de çok kullanılıyor. Civcivli lif modelinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu takip etmek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler