Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

İğne oyasından çok güzel bir model daha. Yapılışı video anlatımlı. Yeni çıtı pıtı oyalar arayanlar için. Videoyu izlerken, modeli çıkartırken aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. İğne oyası modellerini öğrenmek daha kolay olsun diye tüm modellerimizi sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Birçok modelin, en yeni iğne oyası modellerinin yapılışlarını videolu olarak hazırladık. Aralarda resimli anlatımlı modeller de var. Tahta boncuklu iğne oyası modeli, sıralı basit iğne oyaları, pullu iğne oyaları, firkete işi iğne oyaları ve daha neler neler.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri 1

İğne oyası modelleri yapılırken çeşitli aksesuarlar da kullanılıyor. Mesela çatal iğnenin baş kısmını keserek kendinize bir firkete yapıyorsunuz. Ve bu firkete ile çok güzel oyalar yapıyorsunuz. Pipetle , şişle, kürdanla yine iğne oyası modelleri yapıyorsunuz. Parmak iğne oyası yapıyorsunuz. Parmağınıza ipi sararak yaptığınız çok güzel bir model. Şimdi paylaşacağımız videoda iğne oyası pırpır ile kaktüs modeli yapıyoruz. Ve yine iğne oyası dağ çeşitlerinden bir modelin yapılışını görüyoruz. İsterseniz iki dağın arasına farklı modeller de koyabilirsiniz. Çok zarif çiçek modelleri ekleyebilirsiniz. Pırpır ve dağ çok kullanılan iki teknik. İğne oyası havlu kenarı modellerinde, fular modellerinde, yazma modellerinde pırpırlar ve dağlar çok kullanılıyor. Dağın farklı şekilde yapılan modelleri mevcut.

Yeni Farklı İğne Oyası Modelleri

Modellerin nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İğne oyası yazma modelleri ve mutfak havlu modelleri için kullanabilirsiniz. Büyük havlular için örnek biraz küçük kalabilir. Daha ağır modelleri tercih edebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler