Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Cam Boyama Nasıl Yapılır?

Örgü modellerine biraz ara verip cam boyama nasıl yapılır, kavanoz süsleme örneklerinden bahsedeceğiz bugün. Evde kullanmadığınız, reçel, konserve, yağ kavanozlarını boyayarak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Daha önce de hobi dünyasına ait cam kavanoz boyama modellerinden farklı tekniklerden bahsetmiştik. Örgü ile kavanoz süslemeden bahsetmiştik. Peçete tekniği ile cam kavanoz boyama tekniğinden bahsetmiştik. Birazdan paylaşacağımız modellerde aynı tekniklerle peçetelerde ve dekupaj kağıtları ile süslenmiş örnekler var. Cam kavanoz boyama için cam boyaları var. Veya şimdilerde her zemin için kullanacağınız boyalar var. 1 boya alıyorsunuz. Deri, kumaş, cam, ahşap gibi birçok zemini boyayabilirsiniz. O boyaları kullanabilirsiniz. Boyadığınız, süslediğiniz cam kavanozları evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. 5 orjinal cam kavanoz geri dönüşüm fikirleri yazımızı inceleyebilirsiniz. Ve beğendiğiniz modelleri eviniz için yapabilirsiniz. Küçük hediyelik fikirler olarak da çok iyi fikirler. Hadi şimdi cam boyama nasıl yapılır inceleyelim ve örnekleri görelim.

Cam Kavanoz Boyama Modelleri

Cam kavanozları değerlendirerek mumluklar, kaşıklıklar, makyaj malzemeleriniz için fırçalıklar yapabilirsiniz. Kar küreleri yapabilirsiniz. Örneklerini önceki yazılarda, yapılışlarını önceki yazılarda bulabilirsiniz.

Şimdi videolu olarak cam boyama nasıl yapılır izleyelim.

 

3 farklı teknikle cam boyama örneklerini inceledik. Sprey boyalar, akrilik boyalar, cam boyaları ile kavanozları boyayabilirsiniz. Şimdi dekupaj tekniği ile yapılmış cam kavanoz boyama örneklerini görelim. Çocuk odalarında, banyolarda, mutfaklarda, salonlarda… Her yerde yenilediğiniz kavanozlarınızı kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://kantomagapi.blogspot.com/2013/11/blog-post_8.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler