Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kavanoz Boyama

Harika bir geri dönüşüm fikri hazırladık. Cam kavanoz boyama. Cam boyama nasıl yapılır detayları ile güzel bir video hazırladık. Banyo dekorasyonunda kullanmak için güzel çalışmalar, kavanozlar hazırladık. Elinizde olan kavanozları değerlendirmek için güzel kendin yap projeleri yapabilirsiniz. Mutfakta kaşıklık olarak banyoda diş fırçalık, makyaj fırçaları gibi eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Yapılışı çok kolay. Duruşu çok şık. Kavanoz boyama için daha önce farklı örnek anlatımlarımız da olmuştu. Banyo süsleri modelleri hazırlamıştık. Cam kavanozlarla yapılmış birçok proje var. İnceleyebilir sizde eviniz için yapabilirsiniz. Cam kavanoz ile yapılmış dekorasyon fikirlerinde hasır ipler, yün ipler, danteller, çuval bezleri kullanabilirsiniz. 5 orijinal cam kavanoz geri dönüşüm fikirlerinde de harika çalışmalar var. Cam kavanozdan güzel bir lamba yapabilirsiniz mesela. Bir vazo, kar küresi. Daha aklımıza gelmeyen birçok projeler yapabilirsiniz. Her zaman hobi dünyasına ait çalışmaları önceki yazılarımızdan bulabilir eviniz için keyifle uygulayabilirsiniz.

Cam Kavanoz Boyama Süsleme

Kavanoz boyama, cam kavanoz boyama süsleme çalışması var sırada. Henüz bu kavanozlardan bildiğim kadarı ile Türkiyede yok. Ama benzerleri mevcut. Sizde benzer modellerle, elinizde olan kavanozlarla harika çalışmalar yapabilirsiniz. Biz naçizane bir fikir hazırladık. Gerisi sizin hayal gücünüz. Süper çalışmalar, dekorasyon ürünleri yapabilirsiniz. Kavanoz boyama için malzeme listesi ile başlayalım.

  • Çeşitli boylarda kavanoz
  • Akrilik boyalar
  • Fırça
  • Zımpara

Tüm malzemeler bu kadar. Önce kavanozlarımızı yıkıyor ve temizliyoruz. Kuruduktan sonra boya ile boyuyoruz. Yazılı kısımlara veya eskitme olmasını istediğimiz kısımlara zımpara yapıyoruz. Tüm işlemler bu kadar. İsterseniz vernikleyebilirsiniz. Daha uzun süre kullanabilirsiniz. Elinizde sprey boya varsa onları da kullanabilirsiniz.

Kavanoz Boyama 4

Kavanoz Boyama 5

Kavanoz Boyama 6

Cam Boyama Nasıl Yapılır? 20

Harika oldu. İçine istediğiniz malzemelerinizi koyabilirsiniz.

Kavanoz Boyama

Kavanoz Boyama 7

Kavanoz Boyama 1

Kavanoz Boyama 2

Kavanoz Boyama 3

Kavanoz Boyama 8

Şimdi kısaca yapılışını videolu olarak izleyelim.

Kaynak : https://masonjarcraftslove.com/mason-jar-bathroom-storage-accessories/?m=

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler