Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı

Çocukların çok seveceği bir cam kavanoz süsleme yapımı hazırladık. Çocuklarınız özel malzemelerini koyabilirler. Slaym yapımını kullanıyorlarsa kavanozların içinde saklayabilirler. Minik tokalarını koyabilirler. Büyük kavanozlarda deneyerek kalemlik modelleri olarak da kullanabilirler. Sizde farklı şekillerde süsleme yaparak kendi odanızda, eğer hobi odanız varsa orada, banyoda, mutfakta kullanabilirsiniz. Aşçı figürleri ekleyerek kaşıklık olarak kullanabilirsiniz. Cam kavanoz boyama, hasırla kaplama, örgü ipi ile kaplama, peçete tekniği ile cam kavanoz boyama tekniği ile süslemeler yapabilirsiniz. Cam kavanoz ile yapılmış dekorasyon fikirleri evimizin her köşesinde kullanacağımız çalışmalardan olacak. En yeni, en son yapılmış kendin yap dekorasyon fikirlerini hep beraber inceleyelim. En son moda haberlerden haberdar olalım.

Cam Kavanoz Süsleme Evde

Unicornlu cam kavanoz süsleme yapımı hazırladık. Çocukların çok seveceği bir proje olacak. İçine kuru yemişler koyabilirsiniz. Meyveler koyabilirsiniz. Doğum günü konseptlerinde kullanabilirsiniz. Orta boy kavanozlara yaparak içine meyve suyu koyabilirsiniz. Kavanozları kolayca yapabilir ve hediyelik fikirler olarak da kullanabilirsiniz. İçine mum eritip koyarak cam kavanoz mumluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

  • Küçük boy cam kavanoz
  • Kalın beyaz keçe
  • Simli eva
  • Makas
  • Renkli çiçekler
  • Yapıştırıcı

Önce simli evadan bir boynuz kesiyoruz. Kulak şeklinde iç kulak kısmı içinde bir parça kesiyoruz. Beyaz keçe ile büyük kulak parçalarını kesiyoruz. Aşağıda resimde olduğu gibi yapıştırıyoruz.

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 1

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 2

Şimdi kağıt çiçeklerle kavanozumuzu süslüyoruz. Asitat kalemi, keçeli kalem ile gözleri çiziyoruz.

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı

Kavanozlar hazır. İstediğimiz gibi içine malzeme koyabiliriz. Bu kavanozun içinde beyaz slaym var.

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 4

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 3

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 6

Cam Kavanoz Süsleme Yapımı 5

Kaynak: https://www.thebestideasforkids.com/unicorn-slime-jars/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler