Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuktan Kuş Yapımı

Çok güzel bir çalışma daha hazırlardık. Adım adım yapılışını resimli olarak hazırladık. Sizde bu çalışmayı takip ederek boncuktan kuş yapımı yapabilirsiniz. Başka çalışmalar içinde kullanabilirsiniz bu tekniği. Çok güzel bir teknik. Aynı renkte boncukları, çeşitli boyutlarda boncuklarla istediğimiz desene göre dikerek yapıyoruz. Keçe üzerine veya deri üzerine yapılıyor genelde. Bu teknikle kendinize kolyeler, küpeler, broşlar, bileklikler yapabilirsiniz. Kutu yapabilirsiniz. Çantalarınızı örgülerinizi süsleyebilirsiniz. Anlatımlı birçok tarif vermiştik. O tarifleri inceleyerek kendinize yepyeni tasarım ürünler yapabilirsiniz. Boncuktan kelebek broş yapımı yapabilirsiniz. Keçe üzerine çeşitli boy ve ebatlarda boncukları dikerek yapmıştık. Şahane kum boncuktan hayvan yapımı galerisi hazırlamıştık. Boncuk olduğuna inanamayacağınız çok güzel örnekler vardı. Boncuk işlemeli kutu yapımından bahsetmiştik. Adım adım kendimiz için çok güzel bir kutu yapmıştık. Hediyelik fikirler içinde oldukça iyi bir fikir. Daha fazla boncukla ilgili paylaşımlar için, anlatımlar için sitemizi takip etmeniz yeterli.

Boncuktan Kuş Nasıl Yapılır?

El yapımı broş modellerinden bugün kuşlu bir örnek hazırladık. Boncuktan kuş yapımı. Herkes tarafından bilinen bir oyunun kahramanını boncuk olarak işliyoruz. Bu güzel çalışma için önce malzeme listesini görelim. İstediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz. Daha büyük çalışmalar için boncuk sayısını artırabilirsiniz.

Boncuktan Kuş Yapımı 9

Çok zor bir çalışma değil. Orta zorlukta. Böyle bir çalışmayı ortalama 2 saatte bitirebilirsiniz. Şimdi adım adım resimli olarak nasıl yapıldığını görelim.

En son ayaklarını da yaptığımıza göre broşu tamamladık. Çok güzel oldu.

Boncuktan Kuş Yapımı


Boncuktan Kuş Yapımı 4

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/1876695-sozdaem-brosh-ptichku-krasnyj-kardinal

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler