Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaka Süsleme Sanatı ve Modelleri

Eski gömleklerinizin yakasını kesip süsleyerek yepyeni bir görünüme kavuşturabilir ve çok şık aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Daha önce yaka süsleme nasıl yapılır pratik bir şekilde göstermiştik. Aynı tekniği kullanarak farklı çeşitte boncuklarla , dantellerle süsleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde farklı boyutta boncuklar , farklı çeşitte boncuklarla giysi süsleme modelleri yapabilirsiniz. Yok ben boncukla yaka süsleme yapmak istemiyorum diyorsanız. Çok şık örgü yaka örnekleri yapabilirsiniz.

Yaka Süsleme Modelleri

Galeride sizlere yaka süsleme yaparken fikir verecek çok güzel modeller var. İnciler, kristal taşlar, danteller, kum boncukları ve daha fazlası. İstediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Süsleme yaparken yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanarak kendinize özel tasarımlar yapabilirsiniz.

Paylaştığımız modelleri yapılışı ayrıntılı olarak yok. Gömlek yakası kullanmak istemezseniz keçe üzerine işleyebilirsiniz. Bir kumaş üzerine işleyebilirsiniz. Daha önce yaptığınız işlerden kalan dantelleri , boncukları kullanabilirsiniz.

Kaynak : http://www.liveinternet.ru/users/4892019/post277911873/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler