Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu , Polimer Kilden Domates Yapımı

Polimer kil çok yönlü bir malzeme. Polimer kil ile takı modelleri, aksesuarlar, heykel, minyatür ve daha birçok çalışma yapılabilir. Bugün bizler polimer kil ile domates yapıyoruz. Gerçeğinden ayırt etmek zor. Mutfak dekorasyonunda buzdolabı üzerine magnet olarak kullanabilirsiniz. Farklı süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Her zaman dediğim gibi fikir bizden kullanım şekli , tasarlamak sizden.

Alacağınız polimer kilin markasını, miktarına göre polimer kil fiyatları değişmekte. Polimer kil yapımı ile farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Bizlerde sizlere polimer kil ile yapabileceğiniz çalışmalara örnekler veriyoruz. Bir kaçını şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Polimer kil kullanarak eskiyen çekmece kulplarınızı yenileyebilirsiniz. Polimer kil ile çekmece kulplarını yenileme yaparak yeni bir hayat verebilirsiniz. Aynı teknikle başka eşyalarınızı da kaplayabilirsiniz. Yine polimer kilden dekoratif tabaklar yapabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz şık tabaklar.

Son zamanlarda yine dekorasyonlarda sıkça kullanılan bir üründe makaron yapımı. Her zaman mutfaklarınızda makaron pişiremezsiniz. Ama polimer kilden makaron yapımı ile pişirmeye gerek kalmadan dekor olarak kullanabilirsiniz.

Polimer Kilden Domates Nasıl Yapılır?

Videoda izleyerek sizlerde evde çok kolay bir şekilde domates yapabilirsiniz. Videonun başında hangi renk polimer killeri ve hangi araçları kullanacağınız tanıtılmakta. Renk birleşimleri yaparak çok güzel minicik minicik domatesler yapabilirsiniz. Ve videonun sonunda süsleme kısmı için de bir örnek görebilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler