Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boho Dekoru ve Örnek Fikirler

Dekorasyonda bizlere fikir verecek güzel bir çalışma daha hazırladık. Boho dekerou ve örnek fikirleri. Daha önce yatak odası dekorasyonu için oturma alanları için balkonlar için bohem oda dekoru fikirleri hazırlamıştık. Kilimlerle, hasırlarla, eski mobilyalarla, vintage örgüler ile sizde dekorasyonunuzu bohem dekorasyona çevirebilirsiniz. Çuval bezi ile yapılmış örnekler hazırlamıştık. Fikirleri inceleyerek beğendiğiniz modelleri eviniz için yapabilirsiniz. Modern bonem dekorasyon için fikirleri inceleyelim.

Boho Dekoru ve Örnek Fikirler 36

Bohem Dekorasyon Önerileri

Son zamanlarda boho dekoru ve örnek fikirler ev dekorasyonunda trendlerden. Evlere özel, şık, rahat ve benzersiz bir tarz getiriyor. Sizlere fikir verecek güzel fotoğraflardan oluşan bir galeri hazırladık. Boho tarzını yansıtan eşyalarınız ile evlerinize boho şıklığını oluşturabilirsiniz. Boho dekorasyon fikirleri romantik yatak odalarından etkileyici balkonlara, kapı girişlerine, çarpıcı oturma odaları, salonlara kadar yapabilirsiniz. Yerde oturmak için minderler, kilimler kullanabilirsiniz. Büyük yastıklar kullanabilirsiniz. Eski mobilyalar ve aksesuarlar da kullanabilirsiniz. Etnik iç dekorasyon eşyaları ile birleştiğinde göz alıcı, rahatlatıcı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Alçak sehpalar, büyük minderler, odadaki atmosferi değiştirecektir. Mumlar, fenerler, mumluklar, dekorasyonunuzu zenginleştirebilir. Basit ve güzel aksesuarlar evinize yeni bir görünüm katacaktır. Örgüleri de dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Birazdan galeride inceleyeceğiz. Duvarlara güzel bir söz yazmak, güzel bir duvar paneli tasarlamak, boho dekorunuzu tamamlayacaktır. Tığ işi battaniyeler, peluş – kürk battaniyeler evizinde kullanabileceğini diğer aksesuarlar olabilir. İç mekanda olduğu gibi dış mekanlarda, balkonlarda, teraslarda da uygulayabilirsiniz. Şimdi birbirinden güzel evlerin boho dekoru ve örnek fikirlerini inceleyelim.

kaynak : https://www.lushome.com/boho-decor-ideas-adding-chic-style-modern-interior-decorating/130617

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler