Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayıcık Yastık Tarifi

Çok sevimli yastıklar örüyoruz bugün. Ayıcık yastık tarifi. Yine evin her köşesinde kullanılacak penye ip örgü modellerinden bir yastık. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda, balkonlarda, salonlarda, yatak odalarında… Her yerde kullanılabilir. Kız çocuklarının, erkek çocuklarının hatta sizin elinizden bu yastık hiç düşmeyecek. Penye iplerle, kordon iplerle keyifle ayıcık yastık tarifini örebiliriz. Dilerseniz şimdi biraz daha önce paylaştığımız yastıklardan bahsedelim.

Ayıcık Yastık Tarifi 4

Çocuk odası dekorasyonu için çok güzel yastık modelleri paylaştık. En güzellerinden biri tavşan yastık. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken penye ipten tavşan yastık yapımını incelemek. Ayıcık yastıkın yanına sevimli tavşan yastıkları da ekleyebilirsiniz. Örgü kuş yastık yapılışı keyifli modellerden. Yatak odalarınızda muhabbet kuşları olarak da kullanabilirsiniz. Siyah beyaz örebilirsiniz. Mavi pembe örebilirsiniz. Birbirine sevgiyle bakan kuşlar ne güzel olur. Çeşitli desenlerde tığ işi ile ördüğümüz yastıklara değinmeden geçmeyelim. Amigurumi örgü yastık yapılışı en güzel modellerden. Son olarak güneş yastık yapımından bahsedelim. Sonra yeni model yastıklarımızın nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Ayıcık Yastık Nasıl Örülür?

Yastık 6 parçadan oluşuyor. 2 adet ana parça ön ve arka olarak. 1 adet burun, 2 adet yanak, 2 kulak parçalarından oluşuyor. Bu parçaların hepsini tığ işi örgü ile örüyoruz. Kolay örgü modellerinden. Temel olarak bildiğimiz teknikle örülüyor. Çok beceri gerektiren bir tarif değil. Bu yüzden örgüye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler.

Yastığın yapılışında pamuklu makrome ipi kullanılmış. 7 mm tığ ile uyumlu bir kalınlıkta. Burun ve kulaklar için ise 4,5 mm tığ ile uyumlu bir ip seçiyoruz.

Ayıcık Yastık Tarifi 12

Ayıcık Yastık Tarifi 11

Şemamız yukarıdaki gibi. Şimdi ayıcık yastık tarifi bittiğinde nasıl görünüyor hemen göz atalım.

Ayıcık Yastık Tarifi 7

Ayıcık Yastık Tarifi 8

Ayıcık Yastık Tarifi 9

Ayıcık Yastık Tarifi 10

Ayıcık Yastık Tarifi 1

Ayıcık Yastık Tarifi 2

Ayıcık Yastık Tarifi 5

Ayıcık Yastık Tarifi 6

Ayıcık Yastık Tarifi

Ayıcık Yastık Tarifi 3

Kaynak : https://susimiu.es/patron-y-paso-a-paso-para-hacer-cojin-teo-de-ganchillo-%e2%99%a5/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler