Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Türkçe Örgü Modelleri

Aslında baktığınız zaman örgü modelleri kategorimizde yer alan tüm içerikleri türkçe anlatımlı örgü modelleri olarak sunmaya çalışıyoruz. Şunu diyebilirim ki günlük düzenli yayın yapıp bizim kadar emek vererek anlatımlı örgü modelleri paylaşan başka bir site yoktur. Çünkü bunu sizler belirtiyorsunuz ve biz de bu çizgiden ayrılmamaya çalışıyoruz. Bazı videolar türkçe olmasa da anlaşılabilir nitelikte oluyor fakat yazı olarak onların açıklamasını da veriyoruz. Bir takım kişiler anlatımlıyı sevmiyor illaki video olsun diyor ama biz bunların hepsine ne yazık ki yetişemiyoruz. Dileyen arkadaşımız var ise video çekip bize gönderebilir veya sitemizde yazı yazabilir. Bildiklerini bizimle ve tüm arkadaşlarla paylaşabilir, bu şekilde bizim de yükümüzü hafifletirler ve biz de daha çok sizin isteklerinize yöneliriz.

Bu açıklamalardan sonra sizlere bu yazıda paylaşacağım içerikten bahsedeyim. Burada daha önce paylaştığımız türkçe örgü modelleri için küçük bir liste yapacağım. Daha fazlası için örgü modelleri kategorimize göz atmalısınız. Emin olun nice güzel türkçe örgü örnekleri göreceksiniz.

Videolu Türkçe Anlatımlı Örgü Örnekleri

Haroşa örgü modeli, en çok beğenilen örgü modelimizi anlatımlı olarak sizlerle paylaşmıştık

 

Tunus işi nergis örgü modeli, yine sizlerin isteğiyle videolu olarak sunmuştuk, şimdi tekrar hatırlayalım

 

Kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli, ismiyle de dikkat çeken bu örnek, çanakkale burgu olarak ta geçiyor. Videolu türkçe anlatımımız ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Tunus işi diyagonal örgü modeli, en çok okunan içeriklerimizden birisi oldu. Doğrusu bu kadar etkiyi biz de beklemiyorduk, istekleriniz üzerine videolu anlatımı ile türkçe olarak karşınızda

 

Emin olun daha fazlası için de elimizden geleni yapıyoruz. ve yeni videolar çekdikçe sizlerle paylaşıyoruz. Umarım daha fazla zamanımız olur ve çok çok video çekerek videolu örgü örneklerini sizlerle paylaşırız.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler