Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Çocuk Bluz Modelleri

Tığ işi örgü modelleri ile çocuklarımıza harika bluz modelleri tarifi hazırladık. Anlatımlı çocuk bluz modellerinin motiflerini ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Kolay bir model. Dilerseniz kolları örmeden örgü süveter modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Çok şık çok güzel bir bluz. Tarifi videolu. Anlatımlı çocuk bluz modelleri her zaman kullandığımız motiflerden. Bebek battaniyesi olarak kullandığımız bir motifi büyüterek kazağa çeviriyoruz. Hiç düşünürmüydünüz battaniye motifinde kullandığımız örneğin el örgü kazak modellerinde de çok güzel duracağını. Örgü kare bluz yapılışını da çok seveceksiniz. Tığ işi bluz modelleri anlatımlı örneği de çok seveceksiniz. Büyükler için yeni bir örnek. Delikli bluz yapımı ise şiş ile ördüğümüz çok şık bir örnek. Anlatımlı çocuk bluz modelleri detaylarına geçelim.

Örgü Bluz Yapımı

Örgü kazak modeli çok güzel ve çok şık. Üstelik örmesi çok kolay. Kızlarımız çok sevecekler. Nedendir bilinmez ama pembe renkleri çok seviyorlar. İstediğiniz renk düzeninde örebilirsiniz. 2 renk olarak kullanabilirsiniz. Anlatımlı çocuk bluz modelleri için 400 gram pembe pamuklu iplik, 50 gram fuşya pamuklu iplik, 3,5 mm tığ, işaretleyici, makas ve iğne gerekli olacak. Ortadan başlayıp kenarlara doğru büyüyen bir motif. O yüzden ölçüleri ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz.

Anlatımlı Çocuk Bluz Modelleri 1

Anlatımlı Çocuk Bluz Modelleri

Çok güzel duruyor. Pembe ve fuşya harika olmuş. Sizde çocuklarınızın sevdiği renklerle anlatımlı çocuk bluz modellerini örebilirsiniz. Örgü bluz yapılışı için anlatımlı videoyu izleyelim. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=xn_C7zCPMJw&ab_channel=Crochetmaniak

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler