Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kazak Örnekleri

Yarasa kollu harika bir kazak hazırladık. Yeni kazak örneklerini kız çocuklarınız için örebilirsiniz. Şiş örgü modellerinden çok güzel bir örnek. Modelin şeması mevcut. Şemanın üzerinde cm ölçüleri mevcut. Bu ölçülere göre veya örmek istediğiniz bedene göre ayarlayarak örebilirsiniz. Bebek örgü modelleri yapılışında her yaşa uyarlanabilecek bir model. Model sizlere öreceğini yeni kazak örneklerinde fikir verecektir. Kazak örgü modelleri yapılışı için lila rengi iplik kullanıyoruz. Bebe yünleri kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz markaların iplerini kullanabilirsiniz. Bebekler için ahududu bebek hırkası yapılışı çok güzel bir model. Kızım için örmüştüm bende severek kullanıyoruz. Her gören çok beğeniyor. Sizde torunlarınız için, kızlarınız için örebilirsiniz. Yeni kazak örnekleri tarifine geçiyoruz.

Kazak Örnekleri Modelleri

Yeni kazak örnekleri için lastik kısmında 4,5 mm, gövde kısmında ise 5,5 mm şiş kullanılmış. Sizde kullanacağınız ipe göre şiş ölçülerinizi belirleyebilirsiniz. Yeni kazak örneklerini şema yabancı çok aradım ama farklı bir yapılış şekli bulamadım. Örgü severler şemayı kendilerine göre uyarlayarak örebilirler.

Yeni Kazak Örnekleri 4

Kol kısmında Y burgu örneğini kullanıyoruz. Saç örgü modellerini de kullanabilirsiniz. Şemada cm ölçüleri mevcut. Artırmalar ilmek sayıları da yine şema üzerinde okunuyor. İlmek sayılarınızı ona göre ayarlayabilirsiniz. Kazağımızın son hallerini görelim. Yarasa kollu, reglan kollu harika bir kazak. Yeni kazak örneklerini kol kısmında örnek kullanarak örüyoruz. İşte şahane kazağımız.

Yeni Kazak Örnekleri 3

Yeni Kazak Örnekleri 2

Yeni Kazak Örnekleri 5

Yeni Kazak Örnekleri

Yeni Kazak Örnekleri 1

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1638

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler