Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazlık Örgü Bluz Örneği

Tığ işi örgülerden kemerle veya düz olarak kullanacağımız harika bir modelin yapılışını hazırladık. Yaz ve kış kullanacağımız örgü modelleri ve yapılışlarından. Yazlık örgü bluz örneğini beğendiğiniz tığ işi örneklerle örebilirsiniz. Örgü pareo modelleri olarak da düşünülebilecek örneklerden. Yazlık örgülerden çok beğeneceğiniz birkaç modele değinmek istiyorum. Her modele burada yer vermek çok zor. Hepsine önceki tariflerden ulaşabilirsiniz. Burada birkaç tanesine değinebiliyoruz. Yazlık örgü bluz anlatımlı modelde pamuklu ve keten ipler kullanarak örgülerimizi yapabiliriz.

Yazlık örgü bluz modelleri anlatımlı üst kısmı tığla örülmüş alt kısımda şiş kullanılmış bir model. Eğer isteseniz alt kısımda tığla trabzanlar yaparak örebilirsiniz. Örgü süveter örneği kolay modellerden. Severek öreceğiniz kolay modellerden. Omuzları fırfırlı bluz yapılışı anne kız takım olarak muhteşem olan örneklerden.

Yazlık Örgü Bluz Yapımı

Videolu anlatımlarla, resimlerle yapılışını hazırladığımız harika bir bluz örneği var sırada. Kemerle kullanabiliriz. Düz olarak kullanabiliriz. Örgü etekler yapabiliriz. Elbiseler yapabiliriz. Yapraklarla yaptığımız bluzda istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Şimdi yazlık örgü bluz örneğini yakından inceleyelim.

Yazlık Örgü Bluz Örneği 5

Yazlık Örgü Bluz Örneği 6

Yazlık Örgü Bluz Örneği 7

Yazlık Örgü Bluz Örneği 1

Rengiyle, modeliyle çok beğeneceğiniz bir örnek. Bayan örgü bluz modelleri ve yapılışlarında genç kızlar için örülebilir. Örgü yelek modelleri, örgü hırka modelleri olarak düşünülebilir.

Yazlık Örgü Bluz Örneği 4

Yazlık Örgü Bluz Örneği 2

Yazlık Örgü Bluz Örneği 3

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer hazırsanız hemen yapılışına geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler