Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İki Renkli Ananas Örgü Modeli Yapılışı

İki renkli örgü modelleri çok şık duruyor. Sizlere kolay bir model hazırladık. İki renk ile yapacağınız şık bir model. Örgüye yeni başlayanlar da anlatımımız ve video sayesinde rahatlıkla örebilirler. İki renkli örgü modelleri açıklamalı olarak paylaşım yapmıştık daha önce. O modellerimiz arasına bir yeni model daha ekliyoruz. Sitemizi ziyaret ederek tüm modellerimize ulaşabilirsiniz. Tomurcuk örgü modeli yapılışı, yosun örgü modeli yapımı ve iki renkli örgü modellerimiz sizler tarafından çok sevildi. Yine sevilen ve kolay bir model daha paylaşıyoruz sizlerle.

İki Renk Örgü Nasıl Örülür?

Model oldukça kolay. Değişik örgü modelleri arayanlar için güzel bir örnek. Modele istediğiniz sayıda ilmek atabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken tek sayıda ilmek atmak.

Şişimize ilk rengimizle ilmekleri atalım.

1.tur : Tüm ilmekleri düz olarak örelim.

2.tur : Tüm ilmekleri ters olarak örelim.

İpin rengini değiştirelim.

3.tur : İlk ilmeği düz olarak örelim. 1 ilmek daha düz olarak örelim. 1 ilmeği örmeden diğer şişe alalım. Şimdi sıra sonuna kadar 1 ilmek düz, 1 ilmek örmeden diğer şişe al olarak devam edelim.

4.tur : 2 ilmek düz olarak örelim. İlmeği kendimizden tarafa alalım. 1 ilmek örmeden diğer şişe alalım. Tekrar ipi diğer tarafa geçirip 1 ilmek düz örelim. İlmeği kendimizden tarafa alalım. 1 ilmek örmeden diğer şişe alalım. Tekrar ipi diğer tarafa geçirelim. Bu işlemi sıra sonuna kadar tekrar edelim.

Modelin yapılışı bu kadar arkadaşlar. İstediğiniz renklerde örebilirsiniz. Yapılışı 4 turun tekrarından oluşuyor. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Benzer İçerikler
One thought on “Videolu, İki Renkli Ananas Örgü Modeli Yapılışı”
  1. tereza dedi ki:

    beendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler