Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, En Yeni Şal Bağlama Modelleri

Bu galeride modern şal bağlama modelleri görecesiniz. Özellikle genç kızlarımız bu modellere bayılacaklar. Genç şal bağlama modellerini sizlere hem resimli hemde videolu olarak hazırladık. Çok güzel modeller. İki renk ile oluşan modeller de mevcut. Daha fazla renk kullanarak ta eşarp bağlama modelleri yapabilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanacağınız modeller de mevcut. Özel günlerinizde uygulayacağınız modeller de. Taşlarla, dantellerle süslenmiş modeller. Resimli modelleri de videolu modelleri de kolayca uygulayabilirsiniz. Açık bir şekilde dolama şal nasıl bağlanır gösterilmiş.

Daha önceki yazılarımızda paylaştığımız tunik modellerinden de kendiniz için örebilirsiniz. Tığ işi yelek modeli çok güzel ve kolay bir örnek.Asimetrik örnek arayanlar için güzel bir model.  Örgüye yeni başlayanlar da kolayca yapabilirler. Badem örgü tunik modeli da sizler için güzel ve çok şık bir model. Kendinize şık hırka modelleri arıyorsanız pirinç örgü hırka modelini deneyebilir ve örebilirsiniz. Çok zarif bir model.

Şimdi sizler için günlük hayatta ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz eşarp bağlama modellerini videolu olarak görelim.

Şal Yapma Modelleri Resimli

Siyahlar, sarılar, morlar, pembeler , griler… Her renkte her modelde şal bağlama şekillerini sizler için resimli olarak hazırladık. Beğendiğiniz size kolay gelen modelleri uygulayabilirsiniz. Çok güzel örnekler mevcut. İki renk, tek renk, desenli eşarplardan uygulanmış çok güzel modeller. Hadi birlikte hepsini görelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler