Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Sandalye Minderi

Kırlent modelleri, tığ işi sandalye minderi olarak örüp kullanabileceğiniz kilim desenli bir model yapılışı hazırladık. Örgü yer minderi modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Örgü minder modellerimizden daha önce paylaştığımız modellerimiz var. Mesela örgü puf minder yapılışı yumuşacık bir model. Birazdan paylaşacağımız modeli el örgüsü kırlent modelleri olarak örmek isterseniz 40 x 40 cm ebatlarında örebilirsiniz. Kırlent örneklerinden ahududu modeli de çok güzel oluyor. Nasıl örülür derseniz ahududu kırlent nasıl yapılır önceki yazılardan bulabilirsiniz. Şimdi yeni modelin detaylarını inceleme zamanı.

Örgü Sandalye Minderi Modelleri

Tığ işi sandalye minderi çok amaçlı bir model. İsterseniz kırlent modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Örgü minder olarak kullanabilirsiniz. Sandalye minderi olarak kullanabilirsiniz. Bol renkli ve trabzanlarla yaptığımız kolay modellerden. Minderin arka kısmını da aynı desenle yapabilirsiniz. Veya hanım dilendi bey beğendi motifini kullanabilirsiniz. Sandalye minderi olarak ördüğümüzde ölçümüz 38 x 38 cm. Kırlent olarak ördüğümüzde 40 x 40 cm ebatlarında. Sizler tur sayısını artırarak veya azaltarak minderin büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Sandalye Minderi 3

Tığ İşi Sandalye Minderi 8

Tığ İşi Sandalye Minderi 7

Tığ işi sandalye minderi örgümüzün şemalarını inceledik. Renk düzenini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Borda renk tonları ile harika bir model olmuş. Eski tarz sanki kilim desenli gibi. Mavi tonlarında, kahve tonlarında, yeşil tonlarında ve her tonda çalışabilirsiniz. Tığ işi sandalye minderi olarak örmek istediğinizde bağlamak için kurdele kullanabilirsiniz. Zincir çekip üzerine sık iğne veya trabzanlar yaparak bağcıklar yapabilirsiniz.

Hadi şimdi kırlent modelleri veya minder modelleri olarak ördüğümüzde nasıl durduğuna bakalım. Harika görünüyor. Bence çok güzel oldu.

Tığ İşi Sandalye Minderi 9

Tığ İşi Sandalye Minderi 10

Tığ İşi Sandalye Minderi 11

Tığ İşi Sandalye Minderi 4

Tığ İşi Sandalye Minderi 5

Tığ İşi Sandalye Minderi 2

Tığ İşi Sandalye Minderi 6

Tığ İşi Sandalye Minderi

Tığ İşi Sandalye Minderi 1

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8502

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler