Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği

Yaza uygun kışında giyilebilecek bir tarifle devam ediyoruz. Yaz için uygun kış için uygun ipler seçerek her mevsimde kullanabilirsiniz. Tığ işi örgü bayan kazak modeli örneğini videolu anlatımla hazırladık. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yine kaynak kısmında bulunan linkten de detaylara ulaşabilirsiniz. Çok hoş ajurlu kolay örgülerden. Modeli isterseniz örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Farklı iplerle etol şal modellerinde de çok güzel durur. Kazağın yapılışı yabancı örgü modelleri videosundan. Kaç kez söyledim bilmiyorum. Ben dil bilmiyorum. Öğrenmeyi çok istiyorum. Eğer benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgünün dili hangi ülke olursa olsun hep aynı.

Biraz daha önce paylaştığımız kazaklara değinelim. Sonrasında yeni modelimizin detaylı anlatımına geçeriz. Kolay örgü kazak yapımı geçtiğimiz günlerde paylaştığımız şişle örülmüş kazak. El örgüsü kazak yapımı motifli modelden başlayıp kenarlarını tamamlayarak ördüğümüz kazaklardan. Motifli kazak modeli yapılışı yeşil renklerle örülmüş motifin farklı örneklerde de kullanılacağı bir tarif. Sıra geldi tığ işi örgü bayan kazak modeli örneği detaylarına.

Tığ Kazak Örneği Yapılışı

Basit, zarif ve her zaman severek kullanacağınız örgü kazaklardan olacak. Ücretsiz şekilde kazağın yapılışını videodan öğreneceğiz. Birçok kıyafetinizle birlikte kullanabilirsiniz. Pantolon, etek, elbiseyle kullanabilirsiniz. Her zaman modern görünecek. Yaz için pamuklu, keten iplerle örebiliriz.

Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği 2

Gri renkli iplik kullanarak örülmüş kazağın önce duruşuna bakalım.

Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği

Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği 3

Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Trabzanlarla, K trabzanlarla yapılmış bir model. Eğer bu modellerin yapılışını bilmiyorsanız tığ işi teknikleri önceki tariflerden inceleyebilirsiniz. Yine videodan anlatımını bulabilirsiniz. Sözü fazla uzattık. Hemen güzel modelin yapılışını izleyelim.

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/sweater-perla-patron-de-crochet-handwork-diy/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Örgü Bayan Kazak Modeli Örneği”
  1. Maria Adenir Barbosa Santos dedi ki:

    Vocês são simplesmente MARAVILHOSOS!

    1. Ayşe dedi ki:

      obrigada :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler