Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İle Amerikan Servis Yapımı

İstetiğiniz boyutlarda örebileceğiniz tığ ile amerikan servis yapımı hazırladık. Daha büyük örerek örgü paspas modelleri olarak da örebilirsiniz. Örgü amerikan servis yapımı için koton ipler, hasır ipler kullanabilirsiniz. Kağıt ipler kullanabilirsiniz. Videolu kağıt ipten amerikan servis yapımı çok güzel bir model mesela. Kasnak kullanarak amerikan servis modellerini yapabilirsiniz. Örgü mandala amerikan servis yapımı evde kalan ipleri değerlendirmek için harika bir proje. Tığ işi ile yaptığımız modelde çok güzel. Küçük örerek örgü bardak altığı modelleri olarak örebilirsiniz. Çok amaçlı bir dantel. Bardak altığı, amerikan servis ve paspas olarak kullanabileceğiniz bir model. Gelelim şimdi tığ ile amerikan servis yapımına.

El Örgüsü Servis Altlığı

Tığ İle Amerikan Servis Yapımı 3

Hemen şema ile anlatıma başladık. Tur sayısını artırarak farklı şekillerde örebilirsiniz. Aynı modelin benzerinden dantel yatak odası takımı örmüştü annem. Çok güzel duruyor dantel ipleri ile. Tepsi örtüsü modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Gerçekten çok amaçlı bir model.

Şemada uzun çizgiler trabzan, daireler zincir, x ler ise sık iğne anlamına geliyor. Ortası çiçekli kenarları trabzanlı modeli istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Dantellerde de, paspasta da, amerikan servisinde de kullanabilirsiniz. Amerikan servis ölçüleri genelde 37 cm civarında oluyor. Şemadan tur tekrarı yaparak o boyutlara kadar örebilirsiniz. bittiğinde çok güzel duruyor.

Tığ İle Amerikan Servis Yapımı

Tek renk olarak veya ebruli iplerle, her renk iple örebileceğiniz güzel bir model.

Tığ İle Amerikan Servis Yapımı 1

Tığ İle Amerikan Servis Yapımı 2

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/vyazanyie-salfetki-dlya-servirovki-stola/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler