Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Bebek Nasıl Yapılır?

Amigurumi oyuncak modellerinden sıkça bahsettik. Tığ işi ile örüyoruz amigurumileri. Bugün şişle bebek nasıl yapılır ondan bahsedeceğiz. Tığ ile ördüğümüz birçok bebek tarifi mevcut. Daha önceki tariflerden ulaşıp beğendiğiniz oyuncakları örebilirsiniz. Satış yapabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Şişle daha önce uzun bacaklı bir bebek paylaşmıştık. Tarifine şişle oyuncak bebek yapılışından ulaşabilirsiniz. Büyük ve çok güzel bir bebek. Son paylaştığımız bebek tarifi ise tığ ile ördüğümüz örgü oyuncak modelleri tarifindeki bebek. Kolları ayakları oynayan bir bebek. Daha fazlası için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz bebeğin yapılışında artık ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Böylece atıl iplerden kurtulur ve sevimli bir bebeğiniz olur. Hadi şişle bebek nasıl yapılır başlayalım tarife.

Örgü Bebek Modelleri Yapılışı

Evde kalan iplerle örebileceğimiz çok sevimli bir bebek hazırladık. Tur sayılarını, ilmek sayılarını ayarlayarak bebeğin boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Videoda şişle bebek naslı yapılır detaylı bir şekilde anlatılıyor. Düz ve ters örgü örüyor ve bebeğimizi şekillendiriyoruz. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla bu bebeği örebilirler. Bebeği örerken aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Bildiğimiz tüm konularda elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Şişle Bebek Nasıl Yapılır?

Bebeğimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzeller değil mi. Şimdi videolu olarak bebeğimizin nasıl yapıldığını inceleyelim. Takıldığınız konuları sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler