Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Resimli Aşamalı Lif Yapımı

Lifler hepimizin beğendiği kolay örgü modelleri arasında başta gelmektedir. Örgü el yapımı lif modelleri hakkında sitemizde bir çok örnek bulabilirsiniz. Bu içeriğimizde ise Canan Cihan Ekti Hanımın bize gönderdiği aşamalı lif yapımının resimleri mevcut. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa verdiğimiz bağlantıdan veya aşağıdaki kaynak bağlantısından kendisine ulaşıp yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Kendisi yoğun olduğu için aktaramadı henüz yapımı fakat siz ulaşıp sorabilirsiniz. Lif modeli arayanlar için güzel lif örneği olacaktır.

Aşamalı Resimli Güzel Lif Örneği

Resimli Aşamalı Lif Yapımı Resimli Aşamalı Lif Yapımı 1 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 2 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 3 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 4 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 5 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 6 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 7 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 8 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 9 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 10 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 11 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 12 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 13 Resimli Aşamalı Lif Yapımı 14

 

Bu da yine Canan Hanım dan gelen farklı güzel lif modeli örneği. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz. Eğer sizlerde bizimle yaptıklarınızı paylaşmak isterseniz, Facebook sayfamızdan kolaylıkla resimleri, tarifleri ve yapılışlarını gönderebilirsiniz. Böylece karşılıklı olarak yardımlaşmış oluruz. Ellerinize sağlık :)

Resimli Aşamalı Lif Yapımı 15

 

Kaynak: Canan Cihan Ekti – https://www.facebook.com/ozlenen.yanlizlik

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler