Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Polimer Kil Kupa Süsleme

Biraz örgü modellerine, iğne oyalarına, kışlık hazırlıklara ara verelim güzel bir kendin yap projesi ile devam edelim. Polimer kil kupa süsleme örneği ile örgülere küçük bir ara verelim. Daha öncede polimer kil ile farklı çalışmalar yapmıştık. Polimer kil ile dekoratif süslemeler, yapraklar tabaklar, mumluklar yapmıştık. Sevimli penguenler, broşlar, kolyeler yapmıştık. Bugün porselen kupa, fincan süslüyoruz. Aynı modeli tabak süslemede, kolye yapımında, duvar süsünde, anahtarlık modellerinde de kullanabilirsiniz. Polimer kil ile kupa süsleme yapımı için sevdiğiniz figürleri kullanabilirsiniz. Çocuklara, evlenecek olan arkadaşlarınıza, kişiye özel tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Bardak süsleme polimer kil ile olan örneklerden oluşan güzel bir galeri hazırlamıştık daha önce. Galeriyi inceleyebilir güzel çalışmalardan fikir edinebilirsiniz. Polimer kilden makaron yapmıştık. Mutfak dekorasyonunda, fotoğraf çekimlerinizde kullanacağınız güzel bir çalışma olacak. Videolu polimer kil ile makaron nasıl yapılır önceki yazılarda mevcut. Makaronlarda çok güzel oluyor. Kil ile makaronları da çalışabilirsiniz. Şimdi güzel bir bebekli polimer kil kupa süsleme tarifine geçelim.

Kupa Süsleme Nasıl Yapılır?

Polimer kil kupa süsleme örneği hazırladık. Bu modelden yola çıkarak bebeğin saç rengini değiştirerek farklı birçok kupa süsleme modeli yapabilirsiniz. Kupayı süslerken hayvan figürleri, çiçekler, ağaçlar ekleyebilirsiniz. Polimer kil kupa süsleme hediyelik fikirler içinde oldukça iyi bir hediye olacaktır. Kişiye özel olarak tasarlayabilirsiniz.

Polimer Kil Kupa Süsleme

Polimer kil kupa süsleme örneği 3 güzel video hazırladık. Videodan takip ederek saç rengi, ten rengi, süslemeleri değiştirerek çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Polimer kil kupa süsleme nasıl yapılıyor izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler