Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Polardan Sabahlık Dikimi

Polar veya farklı kumaşlardan kız çocuklarınız için sabahlık dikimi modeli hazırladık. Cepli , kapşonlu çık şık bir sabahlık. Dikimini adım adım resimli olarak göreceksiniz. Kendi bedeninize göre aynı teknikle kesip dikerek kadın sabahlık kalıbı kullanarak kendiniz içinde dikebilirsiniz. Modelde iki örnek göreceksiniz. Polar kumaş ile yapılmış bir model ve penye kumaş ile yapılmış bir model. Kızlarınız , oğullarınız için aynı kalıpla çok şık sabahlıklar dikebilirsiniz. Daha büyük dikerek eşiniz ve kendiniz içinde yapabilirsiniz. Bu dikimi kapşonlu bornoz dikimi içinde kullanabilirsiniz. Dikiş dikmeyi sevenler için adım adım yeni bir modelin dikimini hazırladık. Farklı birçok dikiş modellerinin yapılışını sizlere adım adım farklı projelerde anlatmıştık. Yine kızlarımız için erkek gömleğinden tunik yapmıştık. Orijinal kot paça nasıl yapılır adım adım resimli olarak göstermiştik. Ve yine daha birçok evde dikiş için modeller mevcut.

Evde Sabahlık Nasıl Dikilir?

Resimlerde kız çocuk için dikilmiş bir sabahlık modellerini göreceksiniz. Boyutlarını değiştirerek her yaş grubu için dikebilirsiniz. Önce kalıpları sizlere vermek istiyorum. Orjinal kalıbı ücretli olarak satılıyor. Dileyenler satın alabilirler. Veya resimleri takip ederek evde dikebilirsiniz.

Polardan Sabahlık Dikimi 38

Polardan Sabahlık Dikimi 39

Kalıplar bu şekilde. Polar kumaşlar, pamuklu kumaşlar, penye kumaşlar ile dikebilirsiniz. Kumaş ölçüleri kullanacağınız , dikeceğiniz bedene göre değişiklik gösterecektir. Şimdi nasıl dikildiğini adım adım görelim.

Şahane oldu. Hemen sizde çocuklarınız için bir tane dikebilirsiniz.

Kaynak : https://www.sewmuchado.com/2017/03/hooded-robe-free-pattern.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler