Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Tunik Modelleri Yeni

Çok çok güzel bir model daha. Kızlarınız, torunlarınız için hemen örmek isteyeceğiniz örgü tunik modelleri yeni. Hanım dilendi bey beğendi motifinden şahane bir model. Motifleri, nasıl yapıldığınız, motiflerin birbirine nasıl eklendiğinin tüm ayrıntılarını fotoğraflarla bulabilirsiniz. Bu güzel motifle çok şık örgüler ördük. Şallar ördük, battaniyeler ördük, yazlık örgü modelleri ördük, hırkalar ördük ve yeni tığ işi örgüleri örmeye devam ediyoruz. Bu modeli nette gezinirken görmüş olabilirsiniz. Bende ilk gördüğümde çok beğendim ve yapılışını araştırmaya başladım. Bulduğumda da siz sevgili takipçilerimiz ile paylaşmak istedim. Örgü severler kıyafetlerinde de örgü kullanmayı sevenler için çok güzel bir model. Hanım dilendi bey beğendi motifinden neler örülür zaman zaman yazılarımızda yer vermeye çalışıyoruz. En güzel örgü modellerinin yapılışını sizlerle en yeni modellerin yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Buna benzer yine nette çok gördüğüm modellerden birinin yapılışını da paylaşmıştık. Bu modele yazlık tığ işi bluz yapımından ulaşabilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi yazlık bluz yapılışının tüm detaylarını birazdan fotoğraflarla görüp kendinize örgü tunik modelleri yeni örnekler örebilirsiniz.

Değişik Anlatımlı Tunik Örnekleri

Kızlarınız için hemen örmek isteyeceğiniz çok hoş bir model. Örgü tunik modelleri yeni örnek bittiğinde boyutları 49 cm uzunluğunda, 31 cm genişliğinde ve kol boyu 18 cm olacak. Tabi bu ölçüler kullanacağınız ipe göre değişebilir. Modelde ince pamuklu dantel ipliği kullanılmış ve 1, 5 mm ve 2 mm tığ kullanılmış. Merserize ipler, pamuklu iplerle de örebilirsiniz. Motifleri kendinize göre ayarlayarak bu şık bluz modelinden kendinize de örebilirsiniz.

Bluzlar için aşağıdaki şemaları kullanıyoruz. Motiflerin aşağıdaki gibi yerleştirip yerleştirdikten sonra diğer şablonları örüyoruz.

Şimdide motiflerin nasıl yapıldığını, bluzun nasıl yapıldığını görelim. Daha fazla resim için kaynaktaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çok güzel oldu.

Beğendiniz mi bu güzel tuniği. Sizde ördüğünüz modelleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Örgü Tunik Modelleri Yeni 17

Örgü Tunik Modelleri Yeni 18

Örgü Tunik Modelleri Yeni 19

Örgü Tunik Modelleri Yeni 26

Kaynak : https://ellej.org/en/tunic-for-girl/

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Örgü Tunik Modelleri Yeni”
  1. Malini Bhat dedi ki:

    It’s beautiful. Good use of all the leftovers. Very colourful.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler