Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Saç Modeli Yapılışı

Yaz akşamlarında dışarı çıkarken sizlere kolayca yapabileceğiniz çok şık örgü saç modeli yapımından bahsedeceğim. Çift örgü saç modeli diyebiliriz. Daha önce sizlerle paylaştığımız örgü saç modellerini inceleyerek kendiniz için ve çocuklarınız için yapabilirsiniz. Yazının içeriğinde örgü saç modeli videoları da bulabilirsiniz. Yemek davetlerinizde, düğünlerde kolayca yapacağınız çok güzel saç modelleri. Çocuklarınız için de uygulayacağınız farklı saç modellerini sizlerle paylaşmıştık. İnceleyerek çocuklarınız için yapabilirsiniz. Romantik akşamlarınız için güzel bir saç modeli arıyorsanız romantik saç modeli yapılışı hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Örgü saç modelini yaparken küçük lastik saç tokalarına ihtiyacınız olacak. İlk olarak boynunuzun arkasından saçınızın 1/3 ünü toplayın.

Örgü Saç Modeli Yapılışı 2

Örgü Saç Modeli Yapılışı 1

Topladığınız saçı sıkı bir şekilde 3 e ayırıp örün. Ve lastik saç tokası ile bağlayarak sabitleyin.

Örgü Saç Modeli Yapılışı 5

Kalan saçı ikiye ayırın. Ve az önce ördüğünüz saçla birlikte tekrar örün. Örme işlemi bittiğinde saçınızı tekrar lastik toka ile bağlayın.

Örgü Saç Modeli Yapılışı

Akşamları , gün içinde her zaman kullanabileceğiniz şık bir örgü modeli. Çocuklarınız ve kendiniz içinde kolayca uygulayabilirsiniz. Kolay ama zarif bir model.

Örgü Saç Modeli Yapılışı 3

Örgü Saç Modeli Yapılışı 4

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler