Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı

Daha önce dikiş projelerinden oyuncak torbasından bahsetmiştik. Oyuncak torbası yapımı detaylarından bahsetmiştik. Şimdi örgü oyuncak çantası yapılışı anlatımı hazırladık. Çok güzel bir proje olmuş. Zikzak örgü modelleri ile yapılmış örgü severlerin hemen örmek isteyeceği projelerden olacak. Bebek battaniyesi olarak hazırladığımız bir örgünün etrafına ip geçirerek örgü oyuncak çantası yapılışına çevirebilirsiniz. Parça kumaşlarınız varsa dikişle yaptığımız oyuncak çantasını yapabilirsiniz. Yine parça ipleriniz varsa değerlendirmek için örgü oyuncak torbasını yapabilirsiniz. Örgü modellerinden zikzak örgülerden çantalar yapabilirsiniz. Penye iple paspas modellerinde, yuvarlak örgü modellerinde ördüğümüz örneklerden oyuncak çantası yapabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız modeli paspas, battaniye olarak da örebilirsiniz. Örgü oyuncak çantası yapılışı için detaylara geçelim.

Oyuncak Çantası Nasıl Örülür?

Zikzak örgü modellerinden bir örnek. Örgü oyuncak çantası yapılışı olarak düşünülmüş. Harika bir fikir olmuş. Sizde yuvarlak örgü modellerini oyuncak çantasına çevirebilirsiniz. Parça ipleri, kalan ipleri değerlendirmek içinde çok güzel bir proje. Hemen sizlere örgü oyuncak çantası yapılışının şemasını verelim.

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı

Legolarını, bebeklerini, arabalarını koyarak tatile, pikniğe, eş dost akraba ziyaretlerinde ve evin içinde kullanacakları güzel bir çanta. Oyuncaklar daha derli toplu duracak. Oyunları bittiğinde çanta sayesinde oyuncaklarını hemen toplayacaklar. Örmesi kolay bir çanta. Arabada seyahat ederken de oyuncakları ile oynayabilecekler. Çantanın çapı yaklaşık 85 cm. Daha küçük yaparak yani çanta boy yaparak örgü makyaj çantası modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 1

 

Model çok güzel ve kullanışlı. Örgü ile aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz.

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 2

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 6

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 3

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 4

Örgü Oyuncak Çantası Yapılışı 5

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/bernat-convertible-crochet-blanket-bag/BRC0202-010162M.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler