Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Nasıl Örülür?

Şiş örgü modellerine yeni başlayanlar için temel tekniklerden oluşan bir video hazırladık. Örgü nasıl örülür, şişe ilmek nasıl atılır, düz örgü ve ters örgü nasıl örülür anlatan kısa güzel videolar. Bu örgü modelleri ve yapılışlarını bildiğinizde birçok modeli örebilirsiniz. Videoları takip ederek, yabancı örgü modellerinin ellerini takip ederek birçok örgüyü çıkartabilirsiniz. Düz örgü nasıl yapılır, ters örgü nasıl yapılır genelde hep aynı. Bu teknikler örgülerin olmazsa olmazı. Düz örgü ve ters örgü ile yapılan kolay örgü modellerinden birkaç videoda hazırladık. Bu modellerle birçok örgü örebilirsiniz. Bebek örgü modelleri örebilirsiniz. Örgü boyunluk modelleri örebilirsiniz. Anlatımlı birçok modelimiz var. Hepsinin yapılışına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Örgü nasıl örülür yavaş yavaş videolara geçelim.

Örgü Nasıl Örülür Yeni Başlayanlar İçin

Örgü Nasıl Örülür?

Örgüye yeni başlayanlar için temel tekniklerden oluşan güzel bir video hazırladık. Birde kolay birkaç örgü modeli videosu. Örnekli modelleri birçok örgü modelinde kullanabilirsiniz. 2 – 3 turda tamamlanacak örnekli modeller. İlk defa elinize şiş ve ip alacaksanız kolay modellerle örgülerinizi örebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz modellere kolaydan zora doğru geçiş yapabilirsiniz. Burada sizlere ilmek atma, düz örgü ve ters örgüden bahsedeceği. Şiş örgü örneklerinin temel taşları. Her örgüde mutlaka bunlar olmalı. İlmek atmadan örgüye başlayamayız. Geçişleri bilmeden de modellerimizi çıkartamayız.

Şimdi örgü nasıl örülür başlayalım ve önce ilmek atmayı görelim.

İlmeğimizi attığımıza göre düz ve ters örgüye geçebiliriz. Haraşo örgü modeli örmek isterseniz örgünün ön kısmından ve arka kısmından düz olarak örüyoruz. Araya ters örgü katmıyoruz.

Temel tekniklerimizi gördük. Şimdi pirinç örgü modeli yapılışı, haraşolu örnekli kolay bir model ve fıstık örgü modelinin yapılışını inceleyelim. Bu modellerle birçok örgü örebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler